Otsing mõõtude järgi
Valikuline
Kõik
Valige kõik Kustuta
Kõik margid
0 / 216
Kinnitan
Kõik
Valige kõik Kustuta
0 / 24
Kinnitan

Kõik rehvide brändid väga soodsalt

Ligi 200 brändiga meie kodulehel, pakub RehviLiider teile suures valikus autorehve, tagades teile parimad hinnad turul.

Meie sooviks on tagada teile ligipääs väga soodsate hindadega ka kõige prestiižemateile rehvidele nagu seda on Michelin, Hankook, Bridgestone või Goodyear ning meie ülimaks eesmärgiks on pakkuda parimat hinda. RehviLiider pakub samuti väga konkurentsivõimelisi hindu järgmiste rehvitootjate kategoorias Falken, Uniroyal, Nokian või Vredestein. Pakume samuti eriti soodsaid hindu meie kasutajate lemmikkategoorias : Nexen, Tracmax ou Nankang.

Automarkide nimekiri

Leidke kõik Auto rehvide tüübid

Mis on rehvide õigesti valimise saladused?

Alustuseks tuleb valida õige mõõt. See on ära toodud teie auto rehvide küljel. Mõõt koosneb kõrgusest, laiusest, diameetrist, koormus- ja kiirusindeksist. Näiteks 205/55 R16 91V.

Need andmed leiate ka hooldusraamatust, kütuseluugilt või ühe ukse piidalt.

Kas ma pean rehve vahetama?

Ärge kunagi unustage, et rehv on teie ainuke kokkupuude teega. Rehvi olek mõjutab otseselt teie sõiduki teelpüsivust ja pidurdusvahemaid.

Kulumismärk asub 1,6 mm sügavusel turvise peasoones. Suurema kulumise korral võib politsei keelata teil sõidukiga edasi sõitmast ja teile trahvi teha.

Üldreegli kohaselt hakkavad üle 3 mm kulumise korral rehvide tööomadused halvenema. Tekib tõsine vesiliu oht.

Rehvide veebist ostmine

Veebist ostmine ei võimalda mitte ainult osta rehve parima hinnaga, vaid pakub ka väga laia valikut, mida ei leia ühestki rehvitöökojast (üle 300 kaubamärgi).

Rehvide internetist ostmisel saate vaadata meie klientide tagasisidet. Arvamused rehvide kohta annavad teile olulist teavet tunnetuse, rehvide eluea, nende mugavuse jne kohta.

Paljude jaoks teie hulgast on kõige suuremaks murekohaks rehvide paigaldus. Ärge muretsege, me oleme kõigega arvestanud. Meie partnertöökodade (kohapealsed või mobiilsed) võrgustik paigaldab meeleldi veebist ostetud rehve. Teil on võimalik lasta rehvid kohale toimetada teie valitud töökotta. Kohe kui töökoda saab teie tellimuse kätte, võtab ta teiega ühendust, et kokku leppida aeg.

Kuidas rehve säästa?

On olemas mõned põhimõtted, mis aitavad vähendada rehvide kulumist.

Kõige aluseks on, et sõiduk oleks hästi hooldatud. Selleks kontrollige regulaarselt rehvide rõhku. Seejärel hoolitsege selle eest, et rataste paralleelsus ja tasakaalustatus oleksid õiged. Roolis ei tohi tunda olla vibratsiooni ning rehvide kulumine ei tohi olla ebaühtlane. Kiire visuaalne ülevaatus 1 kord kuus võimaldab tagada, et teie autol ei esine probleeme geomeetriaga.

Teie sõidustiil mõjutab rehvide kulumiskiirust. Kiirendused ja äkilised pidurdused, liiga suure hooga võetud ringteed aitavad kaasa rehvide enneaegsele kulumisele.

Ning lõpetuseks: kasutage õigel ajal õigeid rehve. Suverehvid ei sobi kasutamiseks temperatuuril alla 7 °C ja vastupidi – talverehvid pole mõeldud sõitmiseks temperatuuril üle 7 °C.

Mida arvata aastaringsetest rehvidest?

Alguses räägiti tihti, et aastaringsed rehvid pole head ei suvel ega talvel. Asjad on aga edasi arenenud ja suur osa aastaringsetest rehvidest saavad nüüd sertifikaadi 3PMSF (3 Peak Mountain Snow Flake). See sertifikaat on kvaliteedinäitaja rehvide tõhususele talvistes oludes. Aastaringsed rehvid on nüüd väga mitmekülgsed, võimaldades ohutult sõita kogu aasta läbi mis tahes ilmastikuoludes.

Maasturi/linnamaasturi rehvid – Kuidas teha õige valik?

Kõigi täisveoga sõidukite puhul on oluline korraga välja vahetada kõik neli rehvi ja paigaldada kõigile neljale rattale samad rehvid. Peamiselt linnas kasutatava linnamaasturi rehvide jaoks on valikukriteeriumid samad mis sõiduautol.

Nelikveoga maasturirehvide korral tuleb valida tugevdatud külgede ja struktuuriga rehvid. Laiemad mustriplaadid ja suurem soonteruum võimaldavad maksimaalset haarduvust kõigis oludes (pori, liiv jne).

Kas haagissuvilatele ja autosuvilatele võib paigaldada tavarehve?

Me ei soovita haagissuvilatele ja autosuvilatele paigaldada tavarehve. Haagissuvilate ja autosuvilate rehvid peavad kandma suuremat koormust kui sõiduauto rehvid ja seega on oluline osta selleks otstarbeks sobivad rehvid. Kui otsustate klassikalise profiili kasuks, võivad rehvid kuluda kiiremini või ülekoormusest tingitult lõhkeda. Tihti on targem kulutada mõned eurod rohkem ja osta erivarustus.

Erirehvid

Mõned autotoojad on otsustanud varustada oma sõidukid mobiilrehvidega (runflat) või rehvidega, millel on velje kaitseserv.

Mobiilrehv võimaldab kiirusel 80 km/h sõita kuni 80 km isegi siis, kui rehv on purunenud.

Kaitseservaga rehvid kaitsevad velge manööverduste ajal. Kriimustused, mis tekivad velgedele, kui sõidate kõnniteele liiga lähedale, on nüüd minevik.

Kui elate äärmuslike talveoludega piirkonnas, võib teil vaja minna põhjamaiseid rehve või naelrehve.

Põhjamaised rehvid on veelgi tõhusamad kui talverehvid. Haarduvus lumel ja kiilasjääl on suurem ning pidurdusteekonnad lühemad. Need rehvid on heaks kompromissiks enne naelrehvidele üleminekut.

LiveChat
Whatsapp Messenger