Rehv Accelera

Rehvide kaubamärk EP Tyres kuulub kontserni Elangperdana Tyre Industry, mis lõi oma esimesed rehvid aastal 1996. EP Tyresi läbimõeldud disain ja tipptehnoloogia uudne kasutamine muudavad ta rehvid turul püsivaks väärtuseks.

Usaldusväärsus, loomingulisus, uuenduslikkus ja kliendi austamine on väärtused, millele ettevõte toodete täiustamise eesmärgil erilist tähelepanu pöörab. Kõik EP Tyresi rehvid on kinnitatud vastavaks ECE, DOT, In Metro, SASO ja GCC kvaliteedi- ja ohutusnormidele.

Rehvid Accelera auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Accelera

Sirvige meie laia valikut Accelera mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.