Otsing mõõtude järgi
Rehvid Alliance auto

Rehv Alliance

ATG K.K. on täielikult Jaapani ettevõttele Yokohama Rubber Co. Ltd. kuuluv tütarettevõte. ATG K.K. peakorter on Jaapanis ning tal on oma tütarettevõtted strateegiliselt tähtsates kohtades kogu maailmas. ATG K.K. ja tema tütarettevõtete kohta kasutatakse ühist nimetust Alliance Tire Group (ATG).

ATG on üks maailma juhtivatest nimedest rasketehnikarehvide valdkonnas. Talle kuulub kolm maailmakuulsat kaubamärki: Alliance, Galaxy ja Primex. Need kaubamärgid, mis on väljaspool teedevõrku kasutatavate rasketehnikarehvide turul tuntud nimed paljudes maailma riikides, on järk-järgult koondatud ATG lipu alla.

Kaubamärgid on tuntud oma võime poolest pakkuda klientidele spetsiifilisteks rakendusteks mõeldud rehve nii eraldi müüdavate rehvide turul kui ja tehases paigaldatavateks originaalrehvideks. ATG pakub lahendusi kõige erinevamatele vajadustele alates põllu- ja metsatöödest kuni kaevanduste ja tehaste rakendusteni.

ATG on esindatud rohkem kui 120 riigis kuuel kontinendil ning tema 2018. aasta ülemaailmne käive oli üle 630 miljoni dollari.

ATG-l on kolm tootmistehast: üks Haderas, Iisraelis (ATI) ja kaks tehast Indias (ATC), neist üks Tirunelvelis, Tamil Nadu osariigis, ja teine Dahejis, Gujaratise osariigis. Rehvid valmistatakse kõigile ATG toodetele rakendatavaid rangeid kvaliteedistandardeid järgides.

ATG-l on maailmaklassilised teadus- ja arenduskeskused Iisraelis, Põhja-Ameerikas ja Indias. Keskuste strateegilised asukohad võimaldavad ATG-l mõista põllumeeste, ettevõtjate ja teiste rasketehnikarehvide kasutajate vajadusi igas maailma piirkonnas ning see aitab ATG-l täita oma eesmärki pakkuda eritellimusel ja iga spetsiifilise vajaduse jaoks kohandatud lahendusi. See on teinud ATG kaubamärkidest raskemasinate valmistajate eelistatud valiku kogu maailmas.

Autorehvid

Suvi
LiveChat
Whatsapp Messenger