Otsing mõõtude järgi
Rehvid BKT auto

Rehv BKT

Balkrishna Industries Limited (BKT) mille peakorter asub Indias Mumbais, on raskesõidukirehvide turu tootmisliider.

Alates loomisest 1987. aastal on BKT edukalt keskendunud spetsialiseerunud valdkondade rehvidele, nagu põllumajandusmasinate, ehitus- ja tööstusmasinate, pinnasetööde, sadamate ja mäetööstuse masinate, maastikurataste ja aiatöömasinate rehvid. Selle tulemusel on BKT-st saanud raskesõidukirehvide tööstuses ülemaailmne tegija, kelle turuosa on 6% ja müügimaht 850 miljonit USA dollarit, mis on viimase viie aasta jooksul suurenenud 30%.
Praegu on BKT-l Euroopas ja Põhja-Ameerikas neli tütarettevõtet, mis abistavad peakorterit müügi ja turunduse tegevustes: BKT Europe S.r.l. Itaalias Seregenos, BKT Tires USA Inc. Ohios Akronis, BKT Tires Canada Inc. Torontos ja BKT Tires, Inc. Tennessees Brentwoodis. BKT müüb oma tooteid 130 riigis üle kogu maailma riiklike edasimüüjate võrgustiku kaudu. Viis ultramodernset tootmistehast Aurangabadis, Bhiwadis, Chopankis, Dombivalis ja Bhujis pakuvad tööd enam kui 7000 inimesele. Väga tiheda konkurentsiga rehviturul toetab BKT oma kliente ja aitab neil oma tegevust suurendada. BKT eesmärgiks on pakkuda uusi kvaliteetseid lahendusi, mis suudavad rahuldada kõige nõudlikuma kasutaja vajadused kõigis tegevusvaldkondades. BKT usub, et püsiv ja pidev investeerimine tehnoloogia arengusse on heade jõudlusega ja funktsionaalse rehvi saladus.

BKT on rakendanud keskkonnakaitse alal kõige rangemad meetmed, sest leiab, et see kuulub tema kodaniku- ja sotsiaalse vastutuse hulka. Ning on ütlematagi selge, et BKT-l on suur lugupidamine oma töötajate vastu, kes teevad ettevõtte eesmärkide saavutamise nimel iga päev pühendunult oma tööd.

BKT soovib haarata liidripositsiooni ja olla etaloniks raskesõidukirehvide ülemaailmsel turul ning seda eriti spetsialiseerunud valdkondade rehvide puhul, nagu põllumajandusmasinate, ehitus- ja tööstusmasinate, pinnasetööde, sadamate ja mäetööstuse masinate, maastikurataste ja aiatöömasinate rehvid.

Rehvid kaubik / furgoon

LiveChat
Whatsapp Messenger