Rehv Federal

Federali kaubamärk loodi 1954. aastal Taiwanis. Kaubamärk tegi aastatel 1960-1979 koostööd Bridgestone'i ja aastatel 1981-2000 Dunlopiga. Nii on Federalil olemas kõik teadmised, et olla Aasia ja ka Euroopa turul väärtustatud kaubamärk. Täna tegutseb Federal rohkem kui 70 riigis maailmas.

Federal pakub rehve igat liiki sõidukitele: sõiduautodele, kaubikutele, sportautodele, maasturitele jne.

Rehvid Federal auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Federal

Sirvige meie laia valikut Federal mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.