Rehv Fedima

FEDIMA tegutseb alates 1969. aastast. Ettevõte on rehvide protekteerimise alal Euroopas üks põhitegijaid.

Oma 85 töötajaga ja umbes 800 toodetud rehviga päevas on FEDIMA maailma kõige mitmekesisema toodanguga ettevõte, kes pöörab erilist tähelepanu pidevale tooteuuendusele.

Rahvusvahelisele areenile minemise protsess algas 20 aastat tagasi, mil 55% ettevõtte kogutoodangust eksporditi umbes 30 riiki.

1990. aastal registreeris ettevõte kaks tootemarki, et nende sortiment oleks täielik: FEDIMA sõiduautodele, võistlussõidukitele, maasturitele, veokitele ja raskeveokitele ning CAFEMA põllumajandusmasinatele. 1998. aastal võeti ette ehitustööd, et suurendada tootmispinda 15 000 m2-ni.
FEDIMA on sertifitseeritud alates 2000. aastast vastavalt Portugali kvaliteedisüsteemi standardile NP EN ISO 9001.
FEDIMA tooted on heakskiidetud alates 2002. aasta aprillist vastavalt ÜRO Euroopa Majanduskomisjoni määrustele 108 ja 109.
Range tootmisprotsess ja pidevad tehnoloogilised investeeringud määravad lõpptoote kvaliteedi ja tagavad tarbijale kõige töökindlama toote.

Rehvid Fedima auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Fedima

Sirvige meie laia valikut Fedima mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil
Autorehvid
Kaubik / furgoon
Suvi
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.