Otsing mõõtude järgi
Rehvid GT-Radial auto

Rehv GT-Radial

GT-Radialile kuulub seitse rehvitehast Hiinas ja ühs tehas Indoneesias, mis kõik vastavad peamistele ülemaailmsetele tootmisprotsesside kvaliteedi ja ohutuse kriteeriumitele. GT-Radiali tehased toodavad rehve Michelinile ja Nokianile. GT-Radial pakub täielikku valikut kaubikute, maasturite ja sõiduautode rehve.

Üleüldises rehvitootmises on GT-Radial maailmas üheksandal kohal. GT-Radial varustas väga palju aastaid rehvidega General Motorsit. GT-Radiali rehvidel on kõik kvaliteeti kinnitavad sertifikaadid: ISO9001:2000, ISO/TS16949:2002 ja ISO14001, mis on keskkonnaalane sertifikaat.

Üle 500 inimese on GT-Radialis pühendunud teadus- ja arendustegevusele.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Universaal

Rehvid 4x4 / SUV

Universaal

Rehvid kaubik / furgoon

Margi GT-Radial tehnoloogiad

Üle 60 aasta kogemust

Üle 60 aasta kogemust
Üle 60 aasta on Giti Tire, GT Radiali kaubamärgi looja, tegutsenud rehvide maailmas, kus ta on üks maailma juhte. Giti Tire'is töötab üle 35 000 töötaja kogu maailmas. Ettevõttel on ultramoodsad tootmiskohad Hiinas ja Indoneesias. Ta turustab ligi 70 000 müügipunktis rohkem kui 130 riigis sõiduautode, linnamaasturite, tarbesõidukite ja veoautode rehve. Tuntud autokaubamärgid nagu Dacia, Renault, Peugeot ja Citroën kasutavad GT Radiali rehve originaalvarustusena. See element näitab usaldust, mida need tootjad meie toodetesse panustavad.
LiveChat
Whatsapp Messenger