Otsing mõõtude järgi
Rehvid Headway auto

Rehv Headway

Headway Technology Group on mitmekülgne ettevõte, mis asub Hiinas Shandongi provintsis Dongyingis. Seal toodetakse erinevat tüüpi rehve, nende hulgas PCR- ja TBR-rehvid, OTR-diagonaalrehvid ning ka veoautode ja busside diagonaalrehvid. Viimasel ajal on ettevõtte pakutavate toodete ja teenuste valik laienenud, sisaldades sulamist velgi ja liitiumakusid, kinnisvara ja muid tooteid, ent põhirõhk on siiski veoki- ja sõiduautorehvide tootmisel.

Tänu oma koostööle riigi juhtivate ülikoolidega suudab ettevõte sammu pidada uute tehnoloogiate loomise, kummisegude täiustamise ja kogu Hiina rehvitööstust hõlmavate suundumuste arenguga. Grupp on edukalt omandanud mitmed sertifikaadid, nende hulgas ISO 9001, TS 16949, GB/T24001, GB/T28001, 3C, DOT, ECE, REACH, LABEL, INMETRO, GCC ja SONCAP.

Tänu rangele kvaliteedi ja tootmise juhtimisele on Headway Group loonud strateegilise partnerluse selliste suurimate veoautotootjatega nagu Sinotruck. Praegu on ettevõtte aastane tootmisvõimsus 12 miljonit PCR-rehvi ja 1,2 miljonit TBR-rehvi. 2015. aasta lõpuks suurendab grupp seda arvu 30 miljoni PCR-rehvi ja 3 miljoni TBR-rehvini.

Headway püüdleb oma arengu mitmekesistamise poole ja keskendub oma tulevase kasvustrateegia juures ärimudelile, millest võidavad kõik. Kuulates turu ootusi ja pakkudes kasutajatele kvaliteetseid tooteid, on grupi eesmärk luua maailmamajandusele lisandväärtust ja kujundada omale maailmaklassi ettevõtte maine.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Suvi
Universaal
LiveChat
Whatsapp Messenger