Otsing mõõtude järgi
Rehvid Horizon auto

Rehv Horizon

Horizon Tire on turustanud oma rehve kõikjal Ameerika Ühendriikides üle 10 aasta.

Kõige suuremad originaalvarustuse tootjad, turustajad ja jaemüüjad peavad teenuste, toodete töökindluse ja kvaliteedi poolest Horizoni oma esimeseks valikuks tarnijate hulgast.

Horizon on ostnud USA-s asuvalt kindlustusseltsilt kõigile oma müügiks pakutavatele toodetele toote vastutuskindlustuse.

Peamine tarneviis on „otsevedu konteinerites“ mis tahes sihtkohta Ameerika Ühendriikides.

Ameerika Ühendriikides (Lõuna-Californias, Texases, New Jerseys ja Georgias) asuvates jaotuskeskustes on üle 4 hektari ladusid, et kliendid saaksid kaubale kohe järgi tulla või et toimetada konteinerid sinna, kuhu ostja soovib.

Horizonil on harukontorid Hiinas Pekingis ja Qingdaos, et hõlbustada tootmist ja täiendada oma varusid paljude Vaikse ookeani piirkonnas asuvate rehvitootjate juures.

Horizon turustab tooteid, mis on valmistatud tehastes, kus kohaldatakse väga ranget kvaliteedikontrolli, mida näevad ette järgmised standardid: ISO/TS 16949 (kvaliteedijuhtimine), ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine), ISO 14001 (keskkonnajuhtimine), ISO 10012 (mõõtehaldussüsteemid), DOT, E-Mark, CCC, E-Sound, INMETRO, GCC, ECE-SW ja varem ka RAH.

Autorehvid

LiveChat
Whatsapp Messenger