Otsing mõõtude järgi
Rehvid Kapsen auto

Rehv Kapsen

Shandong Huasheng Rubber Co. on rehvide tootmisele spetsialiseerunud ettevõte. 1994. aastal asutatud ettevõte asub 55 hektari suurusel alal Shandongi provintsis Dongyingi lähedal asuvas Guangrao linnas ning keskendub kvaliteetsete ja keskkonnasäästlike sõiduauto- ja veoautorehvide tootmisele, kasutades Jaapanist, Saksamaalt, Ameerikast ja Itaaliast pärit esmaklassilisi seadmeid. Väga hea teadus- ja arendustegevuse võimekus, tipptasemel seadmed ja täiustatud globaalne tehnoloogia võimaldab TBR- ja PCR-rehve eksportida Euroopasse, Ameerikasse, Lähis-Idasse, Aafrikasse ja Okeaaniasse.

Alates oma loomisest, juhindudes endale võetud kohustusest toota kvaliteetseid rehve ja tänu kvaliteedikontrolli tõhustamisele ning oma dünaamilise strateegia rakendamisele ülemaailmselt tuntud kaubamärgi väljatöötamise kaudu on Shandong Huasheng Rubber Co. kasvanud kaasaegseks suurettevõtteks, mis tegeleb veoauto- ja sõiduautorehvide tootmise ja müügiga.

TBR-rehvide tootmisele on väljastatud sertifikaadid ISO 9001, GCC (Pärsia lahe riigid), SONCAP (Nigeeria), DOT (USA), ECE (Euroopa), INMETRO (Brasiilia). PCR-rehve tootev tehas võtab enda alla 40 hektari suuruse ala. Tänu tipptehnoloogiale ja rahvusvahelisele insenerimeeskonnale on seal võimalik toota igas mõõdus terasest radiaalkarkassiga veokirehve, sõiduauto- ja kaubikurehve. Tehase aastane tootmisvõimsus on 3 500 000 TBR-rehvi ja 15 000 000 PCR-rehvi, mida on üle 100 suuruse ja mudeli.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Universaal
LiveChat
Whatsapp Messenger