Rehv Matador

Rehvitootja Matador alustas tegevust endises Tšehhoslovakkias 1905. aastal ja kuulub alates 2009. aastast Saksa kontsernile Continental. Matador toodab rehve partneri toel Slovakkias. Tänu üle saja aasta pikkusele kogemusele pakub Matador kvaliteetseid rehve kõikidele sõidukitele. Rehvid on säästlikud ja tõhusad ning see on Matadorile Euroopas ka edu taganud. Valikusse kuuluvad kõik rehvid sõiduautorehvidest (13 kuni 18”) raskeveokite rehvideni ning sinna vahele jäävad kaubikute (14 kuni 16”) ning maasturite rehvid (15 kuni 20”).

Rehvid Matador auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Matador

Sirvige meie laia valikut Matador mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.