Rehv Maxtrek

Maxtrek on rehvide kaubamärk, mille müügi kasv maailmas on viimastel aastatel olnud üks suurimaid. Alates Maxtreki loomisest 2007. aastal, on ta tähelepanelikult järginud rahvusvahelisi rehvialaseid kvaliteedi- ja usaldusväärsuse standardeid. Maxtreki rehve müüakse väga konkurentsivõimeliste hindadega, hinna ja kvaliteedi suhe on korralik. Maxtreki tuntakse ka Sonny Tyre'i nime järgi.

Rehvid Maxtrek auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Maxtrek

Sirvige meie laia valikut Maxtrek mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.