Rehv Mazzini

1831. aastal käivitas Giuseppe Mazzini revolutsioonilise liikumise Itaalia ühendamiseks ja tema jõupingutused aitasid kaasa selle riigi vabaduse saavutamisele. 21. sajandil võtab kaubamärk MAZZINI üle need väärtused ja tema motoks saab „pidev innovatsioon”.

Saadaval on palju suurusi vahemikus 35–60 cm ja MAZZINI lisatakse sama grupi kaubamärgile SUNEW. „Tahtsime oma klientidele uut kaubamärki,” selgitab ekspordijuht Stephen Wu. Sealt ka vajadus mitme jaotusvõrgu järele. Kaubamärki müüakse kogu maailmas: Lääne-Euroopas, Põhja-Ameerikas, Austraalias ja Jaapanis.

Rehvid Mazzini auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Mazzini

Sirvige meie laia valikut Mazzini mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.