Otsing mõõtude järgi
Rehvid Michelin auto

Rehv Michelin

Michelin on rahvusvahelise rehvituru üks peamisi tegijaid. Tema tooted on maailmas tuntud kvaliteedi ning erakordse sooritusvõime poolest. Michelin on Vormel 1 ja teistel kõrgetasemelistel võistlustel korduvalt suurt tähelepanu nautinud. Michelin on maailmas kõige rohkem auhindu pälvinud rehvitootja. Michelini käsutuses on ka palju rahalisi vahendeid ja nii on tal võimalik välja arendada uuenduslikke rehve ja tehnoloogiaid.
Rehvitootja alustas oma tegevust Clermont-Ferrand'i linnas ja on sõidukitele tootnud üle 3500 rehvimudeli. Michelin varustab originaalrehvidega mitmeid autotootjaid nagu Audi, Bmw, Mercedes, Ferrari ja Lamborghini. Täna töötab Michelini heaks üle 112 000 inimese, tal on 69 tootmispaika kaheksateistkümnes riigis.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Rehvid 4x4 / SUV

Rehvid kaubik / furgoon

Margi Michelin tehnoloogiad

Premium Touch viimistlus

Premium Touch viimistlus
Sametmulje rehvi nähtaval küljel kaunistab teie sõidukit.

ZP Rehvid

ZP Rehvid
ZP rehvid on mõeldud varustama BMW, Mercedes, Cadillac ja Dodge marki sõidukeid ning võimaldama rahulikult sõitmist jätkata rehvi purunemise korral, kuni 80 km, kui kiirus hoitakse maksimaalselt 80km/h. Läbistatud ZP rehvi saab parandada ainult ühel korral ja ainult professionaali poolt.

Acorus

Acorus
Michelin Acorus on tehnoloogiline uuendus, mis on loodud oluliste löökide imendumise optimeerimiseks ilma, et autot, velgi või rehve kahjustataks.

Track Connect

Track Connect
Michelini Track Connect tehnoloogia saadab teie nutitelefoni sõiduki rehvide seisundi regulaarsema jälgimise jaoks.

Algne paigaldus

Algne paigaldus
Michelini rehvid on algupäraselt paigaldatud suurimate autotootjate sõidukitele, olles väärtuse, usaldusväärsuse ja teenete sümboliks.

Akuustiline

Akuustiline
Michelin Acoustic vähendab märkimisväärselt müraemissioone, parandades seeläbi oluliselt sõidumugavust salongis.

Selfseal

Selfseal
Michelini Selfseal tehnoloogia annab rehvile võime ise end tihendada, ummistades kohe augu, mis on tekkinud terava esemega kokkupuutel.
LiveChat
Whatsapp Messenger