Rehv Nexen

Nexen Tyre Corporation loodi aastal 1942. Nexen on rehvimaailmas kõrgelt hinnatud. Ta liitus kvaliteetsete rehvide tootmise eesmärgil Jaapani rehvitootjaga OHTSU Tyre. Nexeni kõrge sooritusvõimega maasturite rehve on saatnud suur müügiedu. Rehvitootjale kuulub silikaadiga lamineeritud nanokomposiit-kummi tootmise patent. Ettevõtte heaks töötab maailmas 2000 inimest ja käive on 600 miljonit dollarit.

Rehvid Nexen auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Nexen

Sirvige meie laia valikut Nexen mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.