Rehv Petlas

1976. aastal loodud Petlas on suurim Türgi rehvitootja, mis valmistab rehve militaar- ja lennundussektorile. Lisaks toodab Petlas rehve enamikule maapealsetele sõidukitele. Petlase rehvid on spetsialistide poolt tunnustatud, nad on usaldusväärsed ja väga vastupidavad. Kaubamärk on kinnitatud vastavaks rahvusvahelisele kvaliteedinormile ISO 9001. Kaubamärk lähtub nn Total Quality Management-poliitikast, kus esmatähtis on kvaliteet, olgu siis toodete tootmises, töötajatega käitumises või äripartneritega suhtlemisel.

Rehvid Petlas auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Petlas

Sirvige meie laia valikut Petlas mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Margi Petlas tehnoloogiad

FST (Fine Silica Technology)
FST (Fine Silica Technology)

FST tehnoloogia, mis on rullimisribas kasutatava ränidioksiidi aluseks, pakub suurepärast juhitavust kõigis tingimustes. See võimaldab ka oluliselt vähendada veeretakistust, mis toob kaasa kütusekulu säästmise.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.