Rehv Retro

Retro Classic kaubamärk pakub kollektsionääridele terve rea "vintage" rehve, mis on mõeldud vanadele autodele. Valge ääris, valge küljepind või valged tähed ning originaalsed mustrid iseloomustavad Retro Classic rehve, mis on "must-have" stiilse lisana meie lemmikautode kroomitud detailidele.

Tagades ohutuse tänu kaasaegsetele rehvide tootmise tehnikatele, soovib Retro Classic oma "vintage" rehvide sarjaga hoida klassikalist stiili ja säilitada autonduse pärandit. Rehvid on kohandatud 70ndate või 80ndate aastate sõidukitele, millel on sobiv muster ja palju erinevaid suurusi.

Rehvid Retro auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Retro

Sirvige meie laia valikut Retro mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Autorehvid

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.