Otsing mõõtude järgi
Rehvid Saferich auto

Rehv Saferich

Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co.,Ltd. asub Yichengi majandusarengupiirkonnas Shandongi provintsis Zaozhuangis. Ettevõtte tegevust kontrollib riigiettevõtete grupp Shandong Energy / Mining Group 81. Ettevõte tegeleb suurettevõtete moderniseerimise raames poolterasest radiaalrehvide tootmisega alates teadus- ja arendustegevusest kuni valmistamise ja müügini.

2014. aastal kavandas Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co.,Ltd. toota aastas 20 000 000 poolterasest radiaalrehvi, kahekordistades sellega oma selle seeria rehvide aastatoodangu. Kahe-kolme aasta jooksul suudab ettevõte toota koguni 5 000 000 täisterasest ja 20 000 000 poolterasest karkassiga rehvi aastas kogu tootevaliku ulatuses. Ettevõtte juhtidel ja töötajatel on võimalus kasutada erinevaid eeliseid ja täiendavaid ressursse, mis seab nad riikliku rehvitootmise valdkonnas esiplaanile.

Olles suunatud kõrgklassi toodetele, kasutatakse tootmisprotsessis Hollandi VMI vormimismasinat, Itaalia traadikalandrit, Saksa TROESTERi tootmisliini, Lõuna-Korea Donghe vulkanisaatorit, mille abil valmistatud maailmataseme poolterasrehvid viivad ettevõtte ja koguni töötajate elukvaliteedi tööstuses juhtivale kohale. Maailmas esmakordselt kasutatava nanomaterjali, madala rehvitemperatuuri, kõrge temperatuuriga lämmastikvulkaniseerimise ja muude kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine võimaldab parandada rehvide tugevust, paindlikkust, soojusjuhtivust, antistaatilisi omadusi ja vastupidavust. Toode on oma heade näitajate poolest jõudnud Euroopa tippklassi nõuetele vastavate rehvide kvaliteedimärgise teise etappi.

Ettevõte on oma toodete väljatöötamise ja tootmise juures kasutusele võtnud tipptasemel rahvusvahelise tehnoloogia koos teadus- ja arenduskeskusega, mida juhib tehniliselt väga arenenud professionaalne meeskond ja kus asub 3000 m2 suurune labor, mis on varustatud Saksa SDS-laserinterferomeetriga, Saksa ja Ameerika Ühendriikide (Aerfamenni) katsemasinatega, mis võimaldavad rakendada reoloogia põhimõtteid ja muid rahvusvahelisi kõrgtehnoloogilisi uurimismeetodeid. Laboris on ka muud katseseadmed, mis võimaldavad teadus- ja arendustöid keskkonnasõbralike, ohutute, vastupidavate, madala veeretakistusega, tugevate, madala veeremüraga ja libisemiskindlate innovatiivsete kõrgklassi rehvide väljatöötamiseks 6 HP ja UHP seerias, linnamaasturirehvide ja talverehvide kategoorias 400 erineva spetsifikatsiooni jaoks.

Rehvid 4x4 / SUV

LiveChat
Whatsapp Messenger