Otsinguks klikkige siia
Rehvid Speedways auto

Rehv Speedways

Speedways Tyres kuulub India ettevõtete gruppi, mis on tuntud nime all Speedways Group. Tegemist on Indiast pärit juhtiva radiaal-, põllumajandus-, tööstus- ja OTR-rehvide, sisekummide ja poritiibade ning eelvormitud ja tavalise turvisekummi tootjaga, mis asub India tööstuslinnas Jalandharis ja on tegutsenud juba 40 aastat.

Olles jätkuvalt Speedways Groupi tütarettevõte Indias, on Speedways teinud endale teed ja kindlustanud omale liidripositsiooni põllumajandus- ja tööstusmasinate rehvide turul, tootes umbes 300 000 rehvi aastas. Tootmine hõlmab nii põllutöömasinate radiaalrehve kui ka kergtarbesõidukite rehve ja sisekumme. Rehve kasutatakse Indias ning nendega varustatakse ka peamisi originaalvarustuse tootjaid Indias ja Euroopas. Täna on ettevõte esindatud enam kui 75 riigis üle kogu maailma ning on oma silmapaistva eksporditegevuse eest võitnud viimasel kaheksal aastal järjest auhinna CAPEXIL EXPORT AWARD.

Aja jooksul on ettevõte loonud oma ettevõttekultuuri, rakendades personalijuhtimise erinevaid põhimõtteid ja süsteeme oma grupis, mille tööjõu moodustavad 250 töötajat. Speedways rõhub alati suhtumisele „ühine kasu on tähtsam kui kõik muu” ja peab enda eesmärgiks „pakkuda klientidele kõrgema väärtusega tooteid ja südamega osutatud teenuseid”. Ettevõte teeb endale kohustuseks kohelda klienti aususe ja lojaalsusega, et olla tema usalduse vääriline. Koos teaduslikult juhitud arendusega aitab see reegel lõigata ühise kasu vilju kõigil, nii professionaalidel kui ka tavakasutajatel.

Rehvid 4x4 / SUV