Rehv Sunwide

SUNWIDE on spetsialiseerunud PCR-, UHP-, linnamaasturite, HT-, AT-, MT-, veokite ja busside laialdaselt kasutatavate radiaalrehvide väljatöötamisele, arendamisele ja valmistamisele. Ettevõte toodab rehve iga aastaaja ja kõigi teeolude jaoks. SUNWIDE on uhke oma väljapaistva teadus- ja arendusmeeskonna ning kaasaegsete testimisrajatiste üle, mis tagavad toodete suurepärase ja stabiilse kvaliteedi.

Alates asutamisest on ettevõtte turule lasknud kaks kaubamärki: SUNWIDE ja AVENTUS SUNWIDE, mis on peamised PCR-, UHP- ja LTR-rehvide kaubamärgid. AVENTUS on veoki- ja bussirehvide peamine kaubamärk. Usaldusväärse kvaliteedi, täiustatud disaini ja hästi toimiva müügijärgse teenindusega ettevõte ekspordib kaubamärke SUNWIDE ja AVENTUS juba 120 riiki.

Rehvid Sunwide auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Sunwide

Sirvige meie laia valikut Sunwide mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.