Rehv Toyo

Toyo on kogu maailmas oskusteabe poolest tuntud jaapani rehvitootja. Tänu rohkem kui 60-aastasele kogemuspagasile rehvisektoris on Toyo laienenud ka rahvusvahelisele turule. Toyo tütarettevõtted asuvad juba üle 50 aasta Ameerika Ühendriikides. Toyo rehve eksporditakse Ameerikasse, Euroopasse, Lähis-Itta, Aasiasse ja Okeaaniasse. Kõik sai alguse 1945. aastal Rikimatsu Tomihisaga, kes on kontserni Toyo Tire & Rubber Co, Ltd asutaja. Toyo toodab laias valikus kõrgekvaliteetseid rehve, mis katavad põhilise osa turust. Populaarseim Toyo kaubamärgi rehv on Toyo Proxes T1. Toyo on tegev ka paljudes autospordivõistlustes.

Rehvid Toyo auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Toyo

Sirvige meie laia valikut Toyo mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.