Rehv TRI-ACE

Kaubamärk Tri-Ace registreeriti 2002. aastal. Ettevõte on spetsialiseerunud radiaalrehvidega seotud teadus- ja arendustegevusele, müügile ja turundusele kogu maailmas. Tri-Ace'il on kogenud tehniliste ekspertide meeskond, kuhu kuuluvad professionaalid, kes on välja valitud maailma suurimate rehvitootjate juhtide hulgast ja kes valdavad tipptasemel tehnoloogiaid rehvide väljatöötamiseks ja arendamiseks.

Ettevõte teeb koostööd ka Taiwani autotööstuse teadus- ja katsekeskusega (ARTC) uute turvisemustrite väljatöötamiseks ning erinevate laboratoorsete ja välikatsete tegemiseks.

Tänu muutuvale nõudlusele, paindlikult ja kiiresti reageerimisele ning oma kogenud müügi- ja turundusmeeskonnale, kes teeb tihedat koostööd kõigi oma partneritega, on Tri-Ace rehvid jõudnud Põhja-Ameerika, Lõuna-Ameerika, Euroopa, Okeaania, Lähis-Ida jne teedele.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda parimaid lahendusi ja erakordset sõidukogemust kõigile oma klientidele!

Rehvid TRI-ACE auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid TRI-ACE

Sirvige meie laia valikut TRI-ACE mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Autorehvid

4x4 / SUV

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.