Rehv Unigrip

Unigrip on grupi TiAuto Investments tütarettevõtte Treads Unlimited üks olulisemaid rehvikaubamärke. Unigripi kaubamärki iseloomustavad nii kõrge kvaliteet ja taskukohane hind kui ka nende sõiduautorehvide seeriale iseloomulikud näitajad.

Treads Unlimited valib ainult rehvid, mis vastavad nende rangetele kvaliteedi- ja jõudluskriteeriumidele.

See range valikuprotsess on edasimüüjale ja autojuhile garantiiks, et Unigripi rehvid vastavad maailmatasemele. Grupi TiAuto Investments igakülgne toetus, jaotusvõrgu asjatundlikkus ja hästitoimivad protsessid pakuvad edasimüüjatele lisaks veel meelerahu, mida annab kindel teadmine, et tegemist on oma ala tunnustatud professionaalidega.

Nõudlikud autojuhid valivad Unigripi tooted, mis on igaühe jaoks vastuvõetava hinnaga, nende kvaliteedi, turvalisuse, usaldusväärsuse ja end tõestanud jõudlusnäitajate tõttu.

Rehvid Unigrip auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Unigrip

Sirvige meie laia valikut Unigrip mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.