Rehv Uniroyal

Uniroyal on kontserni Continental tütarettevõte, mis tegeleb just vihmarehvidega. Alates 1969. aastast loob Uniroyal rehve, millega saab vihma käes sõita kui kuival teel. Ettevõte loodi aastal 1892 ja ta ühines Continental AG-ga 1980ndatel. Kaubamärgi eripäraks on hea hinna ja kvaliteedi suhe ning teda saadab Saksa kontserni Continental hea maine.

Rehvid Uniroyal auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Uniroyal

Sirvige meie laia valikut Uniroyal mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil

Margi Uniroyal tehnoloogiad

Isetoetav Runflat (SSR)
Isetoetav Runflat (SSR)

Runflat-rehv, mida Uniroyal nimetab SSR-rehviks (self-supporting-runflat), on varustatud tugevdatud küljega, mis takistab rehvi külje kokkusurumist velje ja tee vahel rehvi purunemise korral, ja seega ka õhu väljapääsu. Seetõttu saate isegi rikke korral läbida kuni 80 kilomeetrit maksimaalse kiirusega 80 km/h, et jõuda lähimasse garaaži.

Shark Skin Technology (SST)
Shark Skin Technology (SST)

Maksimaalse turvalisuse tagamiseks vesiliu olukorras usaldage Shark Skin tehnoloogiat. Inspireerituna haide naha erakordsest tekstuurist, oleme ema looduse leidlikkuse oma rehvidesse RainSport 3 ja RainExpert 3 üle kandnud.
Nagu olete võib-olla märganud, tunduvad haide nahk sile ja libe, kuid tegelikult on see kaetud pisikeste soomustega, mis meenutavad omavahel põimunud miniatuurseid hambaid. Need ei kaitse mitte ainult looma, vaid aitavad ka tema kehal vee kaudu tõhusamalt, kiiremini ja vähema takistusega liikuda.
Jäljendades loodust, oleme varustanud oma rehvid RainSport 3 ja RainExpert 3 selle Shark Skin (SST) tehnoloogiaga, mis on inspireeritud nendest põimunud soomustest. Bionika on võimaldanud meil varustada meie mustrite skulptuure haide naha efekti jäljendusega, mis aitab rehvi alt vett kiiresti ära juhtida.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.