Rehv Waterfall

Waterfall Tires on Kolsani ettevõtte uus kaubamärk. Ettevõte asutati 2000. aastal ja toodab rehve tuntud kaubamärkidele. Waterfallil on 16-aastane kogemus rehvide tootmisel, mis vastavad Euroopa kvaliteedistandarditele ja on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga.

Waterfalli kvaliteedipoliitika põhineb "inimeste austamisel". See põhimõte on Waterfalli TQM (Total quality management) lähenemise aluseks. "Täieliku kvaliteedijuhtimise" praktikad, mida rakendatakse kogu ettevõtte protsessides, on võimaldanud saavutada märkimisväärseid tulemusi kliendirahulolu ja sotsiaalse panuse osas vastutustundliku ja kodanikujärgse ettevõttena.

Rehvid Waterfall auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Waterfall

Sirvige meie laia valikut Waterfall mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Valige profiil
Valige profiil
4x4 / SUV
Kaubik / furgoon
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.