Otsing mõõtude järgi
Valikuline
Kõik
Valige kõik Kustuta
0 / 27
Kinnitan

Soodsad mootorrattarehvid: saadaval kõik brändid

Rehviekspert RehviLiider pakub oma klientidele väga laia rehvivalikut rohkem kui 30 erineva mootorrattarehviga, millest kõige prestiižikamad: Michelin, Pirelli, Dunlop ja teised.

Sobivaima rehvi leidmiseks oleme iga rehvi juurde lisanud detailse tootekirjelduse. Eksimine rehvivalikul on seetõttu võimatu.

Motokross, maanteesõit, enduro või sportmootorrattas, igale mootorrattale parim rehv meie kodulehelt ning seda parima hinnaga.

Tootjate nimekiri

Leidke kõik Mootorratas rehvide tüübid

Maanteesõidu-/sportmootorratta rehvid

Need rehvid on mitmekülgselt kasutatavad ja ideaalsed igapäevasteks sõitudeks. Olgu ilmastikutingimused mis tahes, tänu oma paljudele väikestele vagudele on nendel rehvidel alati hea haarduvus ja juhitavus. Olles valmistatud vastupidavast kummist, on neil rehvidel pikk eluiga. Tänu uutele innovaatilistele lahendustele on maanteesõidu-/sportmootorratta rehvide kummid tõhusad isegi madalatel temperatuuridel ja alates esimestest kilomeetritest.

Võistlus-/ringrajarehvid

Pehmemad ja minimaalse turvisemustriga, teinekord täiesti kiilad (slick), tõuseb nende võistlus-/ringrajarehvide temperatuur kiiresti ja haarduvus on maksimaalne. Kuiva ilmaga on need rehvid väga võimsad, ent ilma halvenedes tuleb olla ettevaatlik. Kui armastate kiiret ringrajasõitu, siis teadke, et slick-rehve eksisteerib ka WET-versioonis ja need on ette nähtud märjal teel sõitmiseks.

Enduro rehvid

Need rehvid, mis on mõeldud 80% ulatuses maastikul sõitmiseks, on väga head nii liival kui poris sõitmiseks või väikeste takistuste ületamiseks. Mõnel enduro rehvi profiilil on üsna lai turvis teie mugavuse suurendamiseks asfaldil sõites.

Trail-rehvid

Uued trail-mootorrattad on nüüd võimsad ja rasked. Vanad rehvid paljude mustriplaatidega on nüüd minevik, uued trail-rehvid meenutavad üha enam maanteerehve, aga nendega saab sõita maastikuradadel- ja teedel, kui selleks tahtmine tuleb. Kuigi rehvid on mõeldud 30% maastikul kasutamiseks, ärge unustage sellegi poolest pinna vahetumisel rehvide rõhku reguleerida, vähendades maastikuradadel- ja teedel seda 0,5 baari võrra.

Custom-rehvid

Mootorrataste custom-rehvid on väljanägemise seisukohalt lahutamatud elemendid. Sellegi poolest ei maksa alahinnata nende jõudlusnäitajaid. Tihti on custom-mootorratastel väga suur pöördemoment ja nad on üsna rasked ning seega on nendel rehvidel väga tugev karkass. Nende valmistamiseks kasutatav kummi on tehnoloogia viimane sõna ning seega on need rehvid mugavad ja hea haarduvusega. Siiski tuleb nende rehvidega olla pööramistel ettevaatlik.

Mopeedirehvid

Viimastel aastatel on mopeedid üha võimsamad. Tootjad on arenguga kaasa läinud, pakkudes üha tehnoloogilisemaid rehve. Pehmest kummist, kõvast kummist, poolkummist või M+S rehvid – rehve on igat tüüpi mopeedidele.

Pehme kummiga mopeedirehvid pakuvad maksimaalset haarduvust, aga need kipuvad kuluma kiiremini kui kõvast kummist rehvid. Nüüd on olemas ka poolkummist rehve, mille kõvem keskosa on vastupidavam ja õlad parema haarduvuse huvides pehmemad. Mõnedel mopeedirehvidel on märge M+S, mis tähendab, et rehv eriti tõhus poris ja lumel.

Krossi-/trail-rehvid

Motokrossi rehvide hästi valimiseks tuleb silmas pidada, et kõva kummit tuleks eelistada kuival ja kivisel maapinnal, ent pehme kummi on tõhusam märjal maapinnal.

LiveChat
Whatsapp Messenger