Otsing mõõtude järgi
Mootorrattarehvid Anlas

Mootorrattarehvid Anlas

Ajalugu

1960. aastal asutatud Türgi ettevõtte ANLAS alustab investeerimist kohalikku rehvitootmisse 1970. aastal. Tootmine algab ametlikult 1976. aastal.

Personal

Ettevõte ANALS värbab kvalifitseeritud tehnilist ja tootmispersonali. Aastatega omandatud töökogemus rehvitööstuse valdkonnas võimaldab anda kõigile ettevõttega koostööd tegevatele isikutele kummi- ja rehvialase väljaõppe. Neli aastakümmet kestnud ettevõttekultuur on abiks meeskondade tugevdamisel.

Oma pühendunud müügimeeskondadega, kes teevad oma tööd kõigil turgudel, loob ANLAS tihedaid sidemeid edasimüüjate ja klientidega otse kohapeal. Müüjad on võimelised pakkuma reaalajas tagasisidet soovitatud toodete kvaliteedi ja näitajate kohta.

Suure hulga edasimüüjatega Türgi territooriumil, kus hõivatakse 60% turust, töötab ANLAS juba aastaid ettevõte tuleviku nimel.

Tootmine

ANLASe rajatised asuvad Düzsce tööstuslinnas Istanbuli ja Ankara vahel üleeuroopalise kiirtee ja riikliku tee ristumiskohas.

Ettevõttele kuulub kokku 100 000 m2 suurune territoorium, mis annab laiendamiseks head võimalused. Praegune tehas koos abihoonetega hõivab 13 000 m2 suuruse suletud ja kaetud ala.

Territooriumil asuvad ka laboratooriumid, mis on mõeldud keemiliste ja füüsikaliste katsete tegemiseks materjalide ja kummisegudega, ning katsetuskeskus, kus rehve testitakse nende arendamisetapis ja kus kontrollitakse lõpptoodangu kvaliteeti.

Enimmüüdud profiilid

Maantee / Sport

Motoroller

Enduro

Trail

Cross / Trial

LiveChat
Whatsapp Messenger