Rehv Eurogrip

TVS Eurogrip (TVA Srichakra Limited / TVS Group) on üks suurimaid India kahe ratta rehvide tootjaid. Üle maailma tuntud bränd soovib pakkuda rehve, mis muudavad sõidukogemuse eriliseks. Tehnoloogia tipus, toetudes aastakümnete pikkusele kogemusele, teab TVS Eurogrip, et mootorratas on palju enamat kui lihtsalt transpordivahend.

Asutatud 1985. aastal, laseb TVS regulaarselt välja uusi mootorrataste ja kahe ratta rehvide sarju. Paljud tootjad varustavad oma sõidukeid TVS rehvidega. 2021. aastal tuli välja uus skooterrataste sari Euroopa mootorratturitele: Eurogrip Bee Connect. Hiljuti avasid nad uurimiskeskuse Milanos (Itaalias).

Valmistatud on kõrgkvaliteetseid mootorratta rehve, millel on keerukas disain ja mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ("Dual Tread Compound", "Air Seal" tehnoloogia), mis on läbinud palju kvaliteedikontrolle. Need lubavad kasutajatele pakkuda erakordset, stiilset ja usaldusväärset sõidukogemust, mis on ajaga kaasas.

Mootorrattarehvid Eurogrip

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Eurogrip

Sirvige meie laia valikut Eurogrip mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Maantee / Sport

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.