Otsing mõõtude järgi
Mootorrattarehvid Golden Tyre

Mootorrattarehvid Golden Tyre

Goldentyre tooted on loodud vastama kõikide klientide vajadustele, olgu tegu professionaalsete pilootide või lihtsalt kirglike asjaarmastajatega. Kõiki tooteomadusi on oluliselt täiustatud alates 2015. aastast, kui ettevõtte uueks omanikuks sai Marco Caribotti. Ta võttis kasutusele uue juhtimismudeli, investeerides samal ajal teadus- ja arendustegevusse ilma kokku hoidmata.

Caribotti on ise olnud piloot ja rohkem kui 20 aastat noorte talentide avastaja. Tema on see, kes töötas aastate jooksul välja kõik Goldentyre ja X tooted, tuues kaasa nii rehvide kui ka kummide kontseptsiooni puudutava revolutsiooni. Toodete arendamine on ettevõtte töötajate ja toodangu kasutajate tiheda koostöö tulemus erinevates valdkondades. Need teadusuuringud, arendamised ja teabevahetus võimaldavad Goldentyre'i tooteid pidevalt täiustada ja jõudlusega seotud piire veelgi kaugemale nihutada.

Rehve turustatakse enam kui 40 riigis tegutseva ülemaailmse võrgustiku kaudu ja tänu tugevatele ärisuhetele edasimüüjatega Euroopas, Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Austraalias, Lõuna-Aafrikas ja Aasias.

2017. aastal viis Goldentyre oma kontorid Suurbritanniasse oma uue peakorteri ruumidesse, et hõlbustada rahvusvahelist transporti.

Esimesed kaks Goldentyre’i müügipunkti avati 2018. aastal (üks Suurbritannias ja teine Itaalias).

Enduro

LiveChat
Whatsapp Messenger