Rehv Shinko

1946. aastal Jaapanis Osaka linnas asutatud ettevõte Shinko alustas tegevust jalgratta rehvide ja sisekummide tootjana. Tänaseks on grupist saanud edukas kummitoodete valmistaja.

1998. aastal omandas Shinko grupp Yokohama Rubber Co.-le kuulunud tehnoloogia ja mootorrattarehvide vormid ning alustas mootorrattarehvide tootmist Shinko Tire kaubamärgi all. Lõuna-Koreas asuva tootmise ja Jaapanist pärit disainiga on ettevõttel õnnestunud ühendada Jaapani disaini- ja tehnoloogiapõhimõtted Lõuna-Korea tootmis- ja kvaliteedikontrolli standarditega. Täna toodab Shinko Tire umbes 200 000 mootorratta rehvi kuus.

Ameerika Ühendriikides impordib Shinko rehve Western Power Sports, Inc. (WPS), mis asub Idaho osariigi pealinnas Boises. Ettevõte on leidnud oma kindla koha motospordi turul ning tal on laod Boises (Idaho), Fresnos (California), Ashleys (Indiana), Elizabethtownis (Pennsylvania), Midlothianis (Texas) ja Memphises (Tennessee). Shinko Tyres USA pakub koostöös WPS-iga rehve Cruiser, Scooter, Off road ja Dual Sport, mis kuuluvad Shinko sportrehvide sortimenti.

Ameerika Ühendriikides pidevalt läbiviidavad katsed ja Shinko Tire’i tehase teadus- ja arendusosakonna tegevus võimaldavad toota paljulubavaid rehve, mis vastavad tänapäeva pilootide vajadustele. Shinko Tyre'il ja WPS-il on vaid üks ühine eesmärk: täita kõik teie ootused.

Mootorrattarehvid Shinko

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Shinko

Sirvige meie laia valikut Shinko mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Motoroller

Maantee / Sport

Suvi
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.