Otsing mõõtude järgi
Mootorrattarehvid Shinko

Mootorrattarehvid Shinko

1946. aastal Jaapanis Osaka linnas asutatud ettevõte Shinko alustas tegevust jalgratta rehvide ja sisekummide tootjana. Tänaseks on grupist saanud edukas kummitoodete valmistaja.

1998. aastal omandas Shinko grupp Yokohama Rubber Co.-le kuulunud tehnoloogia ja mootorrattarehvide vormid ning alustas mootorrattarehvide tootmist Shinko Tire kaubamärgi all. Lõuna-Koreas asuva tootmise ja Jaapanist pärit disainiga on ettevõttel õnnestunud ühendada Jaapani disaini- ja tehnoloogiapõhimõtted Lõuna-Korea tootmis- ja kvaliteedikontrolli standarditega. Täna toodab Shinko Tire umbes 200 000 mootorratta rehvi kuus.

Ameerika Ühendriikides impordib Shinko rehve Western Power Sports, Inc. (WPS), mis asub Idaho osariigi pealinnas Boises. Ettevõte on leidnud oma kindla koha motospordi turul ning tal on laod Boises (Idaho), Fresnos (California), Ashleys (Indiana), Elizabethtownis (Pennsylvania), Midlothianis (Texas) ja Memphises (Tennessee). Shinko Tyres USA pakub koostöös WPS-iga rehve Cruiser, Scooter, Off road ja Dual Sport, mis kuuluvad Shinko sportrehvide sortimenti.

Ameerika Ühendriikides pidevalt läbiviidavad katsed ja Shinko Tire’i tehase teadus- ja arendusosakonna tegevus võimaldavad toota paljulubavaid rehve, mis vastavad tänapäeva pilootide vajadustele. Shinko Tyre'il ja WPS-il on vaid üks ühine eesmärk: täita kõik teie ootused.

Enimmüüdud profiilid

Maantee / Sport

Motoroller

Võidusõit / Ringrada

Suvi

Custom

LiveChat
Whatsapp Messenger