Rehv VEE-Rubber

1977. aastal loodud Tai rehvitootja VEE-Rubber tegeles alguses mootor- ja jalgratta rehvide tootmisega. Teda tuntakse oskusteabe poolest ja ta on selles turusektoris maailma tippude seas. VEE-Rubber ekspordib kõikjale maailmas, tema heaks töötab üle 4000 inimese. VEE-Rubberi rehve tuntakse hea kvaliteedi ning kestuse poolest ja enamik suuremaid mootorrataste tootjaid kasutab neid originaalrehvidena. Tootmisprotsessil on sertifikaat ISO 9000.

Mootorrattarehvid VEE-Rubber

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid VEE-Rubber

Sirvige meie laia valikut VEE-Rubber mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Custom

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.