Omanik

Selle kodulehe omanik on AD TYRES INTERNATIONAL SLU.
Juriidiline aadress on C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andorra la Vella, Andorra.
VAT EE101908205, Capital 1.000.000 EUR · Recording Date : 30/05/2016
Publication director: Hugo LACASSE · Email: cm(a)adtyre.com · Phone: +376 810 888
Saidi majutaja: AD TYRES INTERNATIONAL SLU, C. Prat de la Creu, 59-65, AD500 Andorra la Vella, Andorra, Telefon: +376 810 888, E-post hosting@adtyre.com.
Pühendatud serverites, mis on renditud OVH Gmbh +49 681 906730 Christophstraße 19, 50670 Köln Deutschland.

Vastutus

Me ei võta vastutust veebilehel esitatud info õigsuse eest. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ei garanteeri, et veebilehel esitatud info on sajaprotsendiliselt korrektne. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ei vastuta kodulehel esineva info täpsuse ega vigade eest. AD TYRES INTERNATIONAL SLU-il jätab endale õiguse kodulehel olevat infot muuta. AD TYRES INTERNATIONAL SLU võib veebilehe aktualiseerimisel tekstide sisu muuta. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ei vastuta ühegi otseselt või kaudselt tekitatud kahju eest, mille on põhjustanud veebilehe info sisu. Ainuke vastutav isik on kasutaja ise.

Autoriõigus

Veebilehe sisu on kaitstud autoriõiguse ning intellektuaalse omandi seadustega. Veebilehel oleva info sisu (k.a. dokumendid, pildid jne) on kaitstud andmekaitse seaduse ning autoriõigustega. Veebilehel oleva info reprodutseerimine on keelatud.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.