Otsing mõõtude järgi
Valikuline
Kõik
Valige kõik Kustuta
0 / 17
Kinnitan

Soodsad ATV rehvid : lai valik rehve

RehviLiider pakub teile laias valikus soodsaid ATV rehve.

Kasutage parimate ning soodsate ATV rehvide leidmiseks otsingumootorit ning küsige nõu meie professionaalselt meeskonnalt. Kaubikutest ning veoautodest kuni võidusõidu ATVdeni, RehviLiider garanteerib parimad rehvid teie ATV-le.

Tootjate nimekiri

Leidke kõik ATV rehvide tüübid

Lõbusõidu-/ringrajarehvid

Neljarattalise mootorratta lõbusõidurehvid on üldiselt mõeldud neljarattalistele mootorratastele aeg-ajalt kasutamiseks. Nendel rehvidel on hea hinna ja kvaliteedi suhe ning samuti hinnatakse väga nende sõidumugavust. Väikesed mustriplaadid võimaldavad teil säilitada maksimaalse haarduvuse igat tüüpi radadel.

Tüübikinnitatud maanteerehvid

Tüübikinnitatud neljarattaliste mootorrataste rehvide, mis on mõeldud maanteel sõitmiseks, struktuur meenutab paljuski sõiduauto rehvi oma. Haarduvuse poolest sobivad need nii kuivale kui märjale pinnale. Olles ideaalsed maanteedel sõitmiseks, saab nendega probleemideta läbida ka teeradasid.

Sport-/võistlusrehvid

Neljarattalise mootorratta sportrehvid on tihti paigaldatud suure töömahuga neljarattalistele mootorratastele. Need rehvid pakuvad parimaid jõudlusnäitajaid kõigil maapindadel ja ringradadel. Seda tüüpi rehvidega võite kiireima käigu sisse panna igat tüüpi teedel.

Tarberehvid

Need professionaalseks kasutuseks mõeldud rehvid oma laiade mustriplokkidega võimaldavad maksimaalset haarduvust igat tüüpi maastikul. Neljarattalise mootorratta tarberehvid on väga vastupidavad ja stabiilsed ja võimaldavad transportida või vedada igat tüüpi teedel.

Väike nõuanne neljarattalise mootorratta rehvide osas: mida rohkem kihte, seda vastupidavam on rehv. Kui sõidate tihti kivistel teedel, eelistage rehvi purunemise vältimiseks suurema kihtide arvuga rehve.

LiveChat
Whatsapp Messenger