Valige rehvid
rohkem kui 800 toodet
Tasuta kohaletoimetus 24h/72h
Alates 2 rehvist
Rehvide paigaldamine
Ligi 150 rehvitöökoda
Turvaline tasumine
Tasumine krediitkaardiga

Soodsad ATV rehvid : lai valik rehve

RehviLiider pakub teile laias valikus soodsaid ATV rehve.

Kasutage parimate ning soodsate ATV rehvide leidmiseks otsingumootorit ning küsige nõu meie professionaalselt meeskonnalt. Kaubikutest ning veoautodest kuni võidusõidu ATVdeni, RehviLiider garanteerib parimad rehvid teie ATV-le.

ATV rehvid

Automarkide nimekiri

Lõbusõidu-/ringrajarehvid

Neljarattalise mootorratta lõbusõidurehvid on üldiselt mõeldud neljarattalistele mootorratastele aeg-ajalt kasutamiseks. Nendel rehvidel on hea hinna ja kvaliteedi suhe ning samuti hinnatakse väga nende sõidumugavust. Väikesed mustriplaadid võimaldavad teil säilitada maksimaalse haarduvuse igat tüüpi radadel.

Tüübikinnitatud neljarattaliste mootorrataste rehvide, mis on mõeldud maanteel sõitmiseks, struktuur meenutab paljuski sõiduauto rehvi oma. Haarduvuse poolest sobivad need nii kuivale kui märjale pinnale. Olles ideaalsed maanteedel sõitmiseks, saab nendega probleemideta läbida ka teeradasid.

Neljarattalise mootorratta sportrehvid on tihti paigaldatud suure töömahuga neljarattalistele mootorratastele. Need rehvid pakuvad parimaid jõudlusnäitajaid kõigil maapindadel ja ringradadel. Seda tüüpi rehvidega võite kiireima käigu sisse panna igat tüüpi teedel.

Need professionaalseks kasutuseks mõeldud rehvid oma laiade mustriplokkidega võimaldavad maksimaalset haarduvust igat tüüpi maastikul. Neljarattalise mootorratta tarberehvid on väga vastupidavad ja stabiilsed ja võimaldavad transportida või vedada igat tüüpi teedel.

Väike nõuanne neljarattalise mootorratta rehvide osas: mida rohkem kihte, seda vastupidavam on rehv. Kui sõidate tihti kivistel teedel, eelistage rehvi purunemise vältimiseks suurema kihtide arvuga rehve.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.