Rehv Anlas

Oma mitmekümneaastase kogemuse ja arvukate edusammududega rehvide ja kummitehnoloogia alal on ANLAS ettevõtte, kes on otsustanud minna innovatsiooni teed.

ANLASe eesmärgiks on valmistada ja turustada väga erinevaid rehve. Rehvid on mõeldud vastama Euroopa ja Türgi turgude jõudlus- ja kvaliteedinõuetele.

Olles pühendunud eritellimustele ja erirakendustel kasutatavate rehvide arendamisele, pakub ANLAS võimalust kohandada oma tooted ettenähtud kasutustele. Ettevõttel on konkurentide ees suur eelis, mis võimaldab tal oma tootmisega lõpuni minna ja rahuldada klientide nõudmised.

ATV rehvid Anlas

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Anlas

Sirvige meie laia valikut Anlas mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Vaba aeg / maastik

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.