Filtreeri
Carlisle

Carlisle Versa Trail

Kategooria :
Vaba aeg / maastik
1 hinnang
Mõõdud
11 mõõdud
Kategooria
Vaba aeg / maastik
Klientide tagasiside
1 hinnang
Alates
123,49 
Laos
Tutvu mõõtudega
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Mõõdud
11 mõõdud
Kategooria
Vaba aeg / maastik
Klientide tagasiside
1 hinnang
Mõõdud
Kirjeldus

Carlisle'i Versa Trail rehv on universaalne radiaalrehv, mis suurendab maastiku mitmekülgsust ja optimeerib haardumist ilma mugavuse ja juhitavuse ohverdamata. Selle "Tough-Tread" kummisegu ja vastupidav 6-kihiline konstruktsioon kaitsevad lõikude, killustiku ja rehvimustri kulumise eest, tagades võrdlematu punktsioonikindluse.

1 kliendi kommentaar
4 tärn(i) 5-st
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
4/5
Müratase
4/5
Eluiga
3/5
Vastupidavus rasketes tingimustes
5/5
Teekattega haardumine
5/5
Vastupidavus purunemisele
3/5
Vibratsioon
4/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt AudanKarrek
4/5

Hetkel näevad nad väga head välja, tuleb näha rohkem kilomeetreid

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: Polaris 800 RZRs - Läbisõit km: 200 km
Arvustus postitatud 02.09.21 autorilt AudanKarrek pärast ostukogemust 03.08.21 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 02.09.21 autorilt AudanKarrek pärast ostukogemust 03.08.21 - Vaata originaali (hispaania) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.