Kenda

Kenda K3201 Mastadon HT
25X10 R12 50N 8PR

Kategooria :
Kaubik / Maastik
4/5 (2 hinnang)
Tükihind
144,99 
Laos
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Kenda
Mudel
K3201 Mastadon HT
Mõõdud
25X10 R12 50N Muuda
Eripära
8PR
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
2 hinnang
EAN
4713309159619
HSN
254F3035
Kirjeldus

Teie uued kõrvalistme UTV rehvid on siin! Kenda K3201 Mastadon HT rehvid, mis kuuluvad täiesti uude Mastodon sarja, on loodud olema parimad rehvid rasketeks radadeks ja maastikeks, mida kasutada ATV-de, UTV-de ja kõrvalistme SXS-de jaoks. Sõiduauto rehvidest inspireeritud mustriga rehvid pakuvad erakordselt sujuvat sõitu mitmesugustel pindadel, alates kõvast kuni keskmiseni. Valmistatud nii kõrbe- kui ka kõrge kiiruse tingimustes, aga ka kivistes ja kitsastes maastikes silma paistma. 8-kihiline vastupidav radiaalkate pakub optimaalset kaitset läbistamise eest, tagades sõidukvaliteedi, mis on võrdväärne proffide omaga.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
2 kliendi kommentaari
4 tärn(i) 5-st
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
5/5
Müratase
2.5/5
Eluiga
5/5
Vastupidavus rasketes tingimustes
4.5/5
Teekattega haardumine
3.5/5
Vastupidavus purunemisele
4/5
Vibratsioon
3.5/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt hordos
4/5

Väga hea eluiga, suurepärane käitumine sügavas mudas. Siiski ei meeldi talle üldse asfalt, on väga lärmakas ja libe, lisaks kulub nendes tingimustes kiiresti. Tõeline maastikurehv, kus ta hiilgab.

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: Can-am X3 - Läbisõit km: 4000 km
Arvustus postitatud 21.01.24 autorilt hordos pärast ostukogemust 16.09.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 21.01.24 autorilt hordos pärast ostukogemust 16.09.23 - Vaata originaali (ungari) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Murphy
4/5

See rehv on tõesti hea rehv. Vastupidav läbistungimisele. Sellel rehvil on hea kilomeetri / kulumise suhe. Ainus probleem on see, et see vibreerib, kui te neid õigeaegselt esiosast tagant ära ei vaheta, pidurdades kuluvad nad viltu ja see tekitab vibratsiooni. Tal on hea haardumine kõigil kuivadel ja märgadel pindadel. Tõeliselt soovitatav.

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: Can Am Maverick
Arvustus postitatud 07.05.21 autorilt Murphy pärast ostukogemust 17.05.20 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 07.05.21 autorilt Murphy pärast ostukogemust 17.05.20 - Vaata originaali (hollandi) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.