Filtreeri
Omadused
Mõõdud
9 mõõdud
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
6 hinnang
Mõõdud
Kirjeldus

Kasutusvaldkonna rehvide hulgast, kõikidele teedele mõeldud Maxxis MU-10 Bighorn 2 rehv on varustatud hajutatud naastudega, mis tagavad muljetavaldava veojõu ja veatu turvalisuse igat tüüpi maastikel: kivisel, kõrbelisel, aga ka teedel. Sellel on erakordne vastupidavus. Põrutuste imendumise tagab selle radiaalne konstruktsioon.

Hinnang
6 kliendi kommentaari
4 tärn(i) 5-st
Kvaliteet/hind
4.5/5
Stabiilsus
4.5/5
Müratase
3.5/5
Eluiga
4/5
Vastupidavus rasketes tingimustes
5/5
Teekattega haardumine
4.5/5
Vastupidavus purunemisele
4.5/5
Vibratsioon
3.5/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Jan
4/5

Hea teede käitumine, quadil on hea kontakt maaga, heli on ka mõistlik, kokkuvõttes soovitan.

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Polaris Quad - Läbisõit km: 1200 km
Arvustus postitatud 30.06.23 autorilt Jan pärast ostukogemust 30.05.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 30.06.23 autorilt Jan pärast ostukogemust 30.05.23 - Vaata originaali (hollandi) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Nils
3/5

Umbes 3 kuud tagasi ostsin 2 tagumist rehvi, üks neist on kahjuks kõrguskõverusega ja seega täiesti tasakaalust väljas.

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: Articcat
Arvustus postitatud 19.08.22 autorilt Nils pärast ostukogemust Ei kohaldata Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 19.08.22 autorilt Nils pärast ostukogemust Ei kohaldata - Vaata originaali (saksa) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Micky Blue Eyes
4/5

Hea rehv

Tee profiil: Linn - Sõidustiil: Sportlik
Arvustus postitatud 14.07.22 autorilt Micky Blue Eyes pärast ostukogemust 14.06.22 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 14.07.22 autorilt Micky Blue Eyes pärast ostukogemust 14.06.22 - Vaata originaali (saksa) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt coco
5/5

Tõsine sait. Kiire tarne.

Tee profiil: Mägitee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: polaris - Läbisõit km: 120 km
Arvustus postitatud 24.11.21 autorilt coco pärast ostukogemust 25.10.21 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 24.11.21 autorilt coco pärast ostukogemust 25.10.21 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Sebastien R
5/5

Väga hea veebisait, üsna kiire tarne

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Quad
Arvustus postitatud 10.03.21 autorilt Sebastien R pärast ostukogemust 06.02.21 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 10.03.21 autorilt Sebastien R pärast ostukogemust 06.02.21 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat