Filtreeri
Sun f

Sun f A041

Kategooria :
Kaubik / Maastik
3 hinnang
Profiil
A041
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
3 hinnang
Alates
88,39 
Laos
Tutvu mõõtudega
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Profiil
A041
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Kaubik / Maastik
Klientide tagasiside
3 hinnang
Kirjeldus

Sun f A041 omab kummisegu, mis tagab pikendatud kasutusaja. Selle keskmised sooned võimaldavad suuremat haardumist ja paremat kontrolli. Kaldus paigutusega küljeklambrid kaevavad maapinda maksimaalse haardumise saavutamiseks. Selle suunav profiil sügavate soontega teeb sellest suurepärase rehvi pehmetel ja keskmistel pinnastel, nii mudas kui ka kõval pinnasel.

Mõõdud
3 kliendi kommentaari
4 tärn(i) 5-st
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
4/5
Müratase
4/5
Eluiga
4/5
Vastupidavus rasketes tingimustes
4/5
Teekattega haardumine
3/5
Vastupidavus purunemisele
3/5
Vibratsioon
3/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Váradi Róbert
3/5

Suur aitäh!! Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea!! Paks kiitus tugevusele!!

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Quad - Läbisõit km: 120 km
Arvustus postitatud 24.11.23 autorilt Váradi Róbert pärast ostukogemust 25.10.23 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 24.11.23 autorilt Váradi Róbert pärast ostukogemust 25.10.23 - Vaata originaali (ungari) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Frédéric S
3/5

Kvaliteetse hinna ja kvaliteedi suhtega rehvid Hea haardumine

Tee profiil: Maastik - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Quad 4x4
Arvustus postitatud 05.05.21 autorilt Frédéric S pärast ostukogemust 05.04.21 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 05.05.21 autorilt Frédéric S pärast ostukogemust 05.04.21 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.