Veljed

Veljekaitse servaga veljed kaitsevad kriimustuste eest

Kas teate, mida tähendavad lühendid MFS, FR, FSL ou RPB rehviprofiilil ?

Need näitavad, kas veljel on olemas kaitseserv. Kaitseserv aitab vähendada hõõrdumisest ja löökidest tekitatud kahjustusi veljel.

Võrrelge kahte järgmist fotot:


Erinevusi ei ole raske leida, vasakpoolsel pildil on näha kahjustustele vastuvõtlik velg. Paremal pool aga kaitseb velje kaitseserv velge kõikvõimalike kahjustuste eest. Põhilöögi saab sel juhul rehv ja mitte velg.

Kas veljekaitse servaga veljed on levinud ?

Ei, enamus standardrehvidel see tehnoloogia puudub. Seda seletab tõik, et standardrehvid paigaldatakse tavaliselt ilukilpidega valuvelgedele. Ilukilbid aga takistavad velje kaitseservaga velgede paigaldamist, kuna nende kinnitused tihti ei ühildu.

Kaitseservaga velg ei suuda siiski pakkuda täielikku kaitset väiksemate kriimustuste ja mühkude eest.


Mis on Rimblade ?

Velgi saab kaitsta ka näiteks Rimblade'ide abil. Kaitse on sel juhul väiksem, kuid kahjustuse tekkimisel saab lihtsalt vana Rimblade'i asendada uuega. Need on olemas erinevas värvivalikus ning nende abil on võimalik ka lihtsalt velje välimust muuta

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.