Otsing automargi järgi
Valikuline
Kõik
Valige kõik Kustuta
Kõik margid
0 / 47
Kinnitan

Alumiiniumveljed: unikaalne välimus teie autole

RehviLiider pakub laias valikus velgi teie sõidukile.

Laos on veljed kuni sajalt tootjalt. Meie eesmärgiks on täielikult vastu tulla teie soovidele ning garanteerida parimad hinnad. Et erineva eelarve ning ootustega kasutajatele oleks valikut, on meie kodulehel üleval kogu meie rehvikataloog. Detailse lisainfo leiate tootekirjeldusest. Vajadusel küsige nõu meie ekspertidelt. Valiku lihtsustamiseks oleme toodete juurde lisanud suure valiku fotosid.

Kui otsite velge väikesele linnaautole, sportlikule maasturile või võimsale 4x4-le, siis leiate kindlasti meie lehelt teie sõidukile kõige sobivama velje.Võitke aega tellides samaaegselt nii veljed kui ka rehvid Rehviliidri kodulehelt. Kinkige oma autole unikaalne välimus.

Olete otsustanud muuta oma auto välimust, teie auto veljed on katki või kulunud ning on aeg leida uued veljed. Me anname teile mõningaid nõuandeid selle kohta, mida velgede valikul silmas pidada.

Läbimõõt

Mida suurem on velgede läbimõõt, seda elegantsema välimuse need sõidukile annavad. Velje läbimõõdu suurendamisega kaasneb rehvi küljekõrguse vähenemine. Rehvi küljekõrgusel on tähtis roll amortisatsiooni juures: kui suurendate velje läbimõõtu liiga palju, võib juhtuda, et kaotate mugavuses. Rehvi küljekõrguse vähendamine võimaldab vähendada kõikumist. Seega tuleb leida kompromiss.

Laius

Ühe veljelaiusega võib sobida mitu rehvilaiust. Need väärtused leiate meie vastavuse tabelist. Tähelepanu! Laiuse ja läbimõõdu muutmisel jälgige, et säiliks originaalvarustuse mõõduline samaväärsus.

Kodara tüüp

Tihti sellele ei mõelda, aga velje kodara tüübil on oma roll. Peenikesed kodarad võimaldavad piduritel paremini jahtuda. Lihtsa disainiga veljed, mille kodarate vahel on ruumi, võimaldavad auto pesemisel eemaldada lihtsasti piduritolmu.

LiveChat
Whatsapp Messenger