Mitte ühtegi tulemust
Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.
Väga ilusad ja hästi tehtud; BMW logoga rummukattega on need ilusamad kui originaalid. Kahju, et ma ei saa tootest fotosid lisada.
Väga ilus velg, sobib hästi mu sõidukile, mõistliku hinnaga.
Hea
Tere, pakiga pole probleeme! Paigaldamise osas eks näeme.