Wanda

Wanda Rymax
140/80-18 70R 2PR, TT, NHS, Rear

Kategooria :
Enduro
Tükihind
75,99 
Laos
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Wanda
Mudel
Rymax
Mõõdud
140/80-18 70R Muuda
Eripära
2PR, TT, NHS, Rear
Kategooria
Enduro
EAN
6976129257035
HSN
WAI814080E80R
Kirjeldus

WANDA Rymax 50 MX
WANDA Rymax 50 MX mootorratta rehv on loodud vastama motokrossi ja maastikusõidu entusiastide nõudmistele, kes otsivad jõudlust ja vastupidavust. See rehv on ideaalne karmidele maastikele ja rasketesse tingimustesse, pakkudes sõitjatele järgmisi omadusi:

  • Agressiivne turvisemuster: WANDA Rymax 50-l on spetsialiseeritud ja agressiivne turvisemuster, mis on optimeeritud maksimaalseks haardumiseks ja kontrolliks maastikul. Olgu see siis mullateedel, kivistel radadel või mudastel radadel, see rehv pakub vajalikku haarduvust erinevate maastike vallutamiseks.
  • Vastupidav konstruktsioon: Loodud taluma motokrossi ja maastikusõidu raskusi, WANDA Rymax 50 on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja tugevdatud külgseintega. Selle tugev disain parandab vastupidavust torke-, lõike- ja hõõrdumiskahjustustele, tagades rehvi pikema eluea.
  • Suurepärane juhitavus: Keskendudes täpsele juhitavusele ja stabiilsusele, võimaldab see rehv sõitjatel enesekindlalt navigeerida rasketel maastikel. See pakub reageerivat juhtimist ja optimaalset kontrolli, võimaldades kindlalt läbida teravaid kurve ja tehnilisi lõike.
  • Mitmekülgsus: WANDA Rymax 50 MX rehv on piisavalt mitmekülgne, et toime tulla erinevate maastikutingimustega, alates tihkest mullast kuni lahtise kruusani ja kõigega, mis jääb nende vahele. See on ideaalne valik motokrossi võistlusteks, rajamatkadeks ja enduro seiklusteks.

WANDA Rymax E80 MX
WANDA Rymax E80 MX mootorratta rehv on kõrge jõudlusega maastikurehv, mis on loodud vastama motokrossi ja dirt bike'i harrastajate ootustele. Tuntud oma erakordse jõudluse ja vastupidavuse poolest, pakub see rehv sõitjatele konkurentsieelist erinevates sõidutingimustes:
  • Turvisemuster: E80-l on agressiivne ja spetsiaalselt maastikuseiklusteks loodud turvisemuster. Selle sügavad ja laialt paigutatud naastud pakuvad suurepärast haardumist pehmel pinnasel, kruusal, mudas ja rasketel maastikel, tagades kontrolli ja stabiilsuse säilimise ka kõige nõudlikumates olukordades.
  • Vastupidavus: WANDA on tuntud oma kvaliteedi pühendumise poolest ja E80 ei ole erand. Valmistatud vastupidavatest materjalidest ja ekspertide oskusteabega, on see rehv loodud taluma maastikusõidu raskusi, pakkudes pikaajalist jõudlust ja vastupidavust torke- ja kahjustuskahjustustele.
  • Juhitavus: Sõitjad võivad E80-ga oodata täpset ja reageerivat juhitavust. Rehvi disain ja konstruktsioon võimaldavad enesekindlalt navigeerida teravates kurvides, bermides ja takistustes, parandades üldist kontrolli ja enesekindlust rajal või rajal.
  • Maastiku mitmekülgsus: Olgu see motokrossi radadel, rajamatkadel või karmidel maastikel, WANDA Rymax E80 on loodud silma paistma. See pakub erakordset haardumist ja stabiilsust erinevates maastikutingimustes, muutes selle usaldusväärseks valikuks sõitjatele, kes otsivad konkurentsieelist või rekreatiivset sõitu.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Meil ei ole selle toote kohta veel ülevaateid kogutud.
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.