Üldised müügitingimused

Müügitingimuste eesmärgiks on teid teavitada teie õigustest.

Tellimuse kokkuvõte

Tellides internetist, kontrollime me koheselt toodete saadavust, et teile pakkuda võimalikult kiiret kohaletoimetamist. Kui selgub, et toode ei ole enam saadaval, tagastame teile raha 48h jooksul.

Toode

AD TYRES INTERNATIONAL SLU ei vastuta tootekirjeldustes sisaldava info õigsuse eest. Tootekirjelduste andmed pärinevad erinevatest allikatest.

Klient vastutab toote sobivuse eest oma sõidukile. AD TYRES INTERNATIONAL SLU ei hüvita toote tagastamise kulusid, kui toode sõidukile ei sobinud.

Hind

Hinnad võivad päeva jooksul muutuda mitmeid kordi. AD TYRES INTERNATIONAL SLU jätab endale õiguse teha hinnamuudatusi toodetele, mida veel ei ole tellitud. Juhul kui olete juba toote tellinud, siis tagant järele hinda muuta ei saa.

Kohaletoimetamine

Tasu kohaletoimetamise eest näete oma ostukorvis pärast tellimuse esitamist. Kauba kadumise või varguse korral lähtume jagatud vastutuse printsiibist. Tarneprobleemide korral palume teil meiega ühendust võtta tagasiside vormi teel, mida saate teha läbi oma konto. Püüame tarneprobleemid lahendada esimesel võimalusel. Tarneperiood on keskmiselt 2-8 tööpäeva. Me ei saa perioodipikkust täpselt garanteerida. Meist mittesõltuvatel põhjustel (transpordiprobleemid jne) võib kauba kättetoimetamine hilineda. Tarne maksimum perioodi pikkuseks on 20 päeva alates teie makse laekumisest. Alates sellest hetkest on teil õigus oma tellimus tühistada ning makstud raha tagasi saada.

Kauba tellimisel koju, jätab kuller teile teatise. Oma toote kättesaamiseks kohustub klient kulleriga kontakteeruma.

Kauba tellimisel teenindusse, kohustub klient toote paigaldamiseks aja broneerima. Soovi korral saate jägimiskoodi abil jälgida, millal teie kaup teenindusse jõuab. Teenindusel on olemas teie kontaktandmed ning kauba kohalejõudmisel võetakse teiega ühendust.

Tagastamine

Kliendil on õigus 7. päeva jooksul alates toote kättesaamisest toode omal kulul tagastada. Tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata ning kahjustamata. Klient peab seejärel kirja teel teavitama firmat AD TYRES INTERNATIONAL SLU kauba tagastamisest .

AD TYRES INTERNATIONAL SLU võib raha tagastamise kooral samuti tagasisaatmise kulud maha arvutada toote hinnast.

Paigaldatud või kasutatud toodete puhul raha ei tagastata.

Kes me oleme ?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Aktsiakapital 1.000.000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Kuidas meiega kontakteeruda ?

Oleme kättesaadavad kontakteerimisvormulari kaudu, müügiküsimustes funktsioneerime läbi tagasiside vormi saatmise süsteemi, mida saate teha läbi oma konto.

Meie tiimiga kontakteerumiseks : klikkige siia.

Makse turvalisus

Kogu makseprotsess kliendi arvuti ja meie maksesüsteemi HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT vahel on täielikult krüpteeritud ja turvaline. Meie internetipanka kaitseb SSL-protokoll.

See tähendab, et tellimuse andmed ja pangakaardi number ei ringle Internetis krüpteerimata kujul.
Pangakaardi numbrit ei prindita välja ei dokumentidele, arvetele, kviitungitele ega muudele trükistele.
Kaupmehel puudub ligipääs kaardinumbrile.
HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT ei talleta kaardinumbrit pärast makse laekumist kaupmehe pangale.
See tähendab, et mitte kellelgi pole ligipääsu kliendi kaardi andmetele ei veebis ega paberil.

On võimatu, et keegi häkib teie ostlemise ajal HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT süsteemi sisse ja tuvastab seeläbi teie pangakaardi numbri.

Kaugmüügilepinguga seotud tegevusi korraldab AD TYRES INTERNATIONAL EU paiknev 3. taseme sviit nr 2407, Toweri ärikeskus, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - ettevõtte registreerimisnumber OC 1277.

Maksmine krediitkaardiga 3 korda

Maksevõimalus 3 osamaksena on saadaval järgmistel tingimustel (välja arvatud täielikud rattad).

Tellimuse kogusumma Lepingutasu
0.00 € - 199.99 € 6.90%

Väliskaarte, eksklusiivseid taganemiskaarte, süsteemset luba omavaid kaarte (Electron, Maestro, Cirrus ...) ja e-kaarte ei aktsepteerita.

Teie igakuiste maksete tasumine toimub krediitkaardi või otsekorralduse teel.

Kolm tähtaega on järgmised:

  • Tähtaeg 1 : tellimuse päev, 1/3 tellimuse summast, sealhulgas kättetoimetamistasud.
  • Tähtaeg 2 : 30 päeva pärast tellimuse esitamist, 1/3 tellimuse summast, sealhulgas kättetoimetamistasud.
  • Tähtaeg 3 : 60 päeva pärast tellimuse esitamist, 1/3 tellimuse summast, sealhulgas kättetoimetamistasud.

Teie makse tagasilükkamise korral anname teile 7 päeva aega, et teie olukorda viivituseta tasuda, säilitades samal ajal õiguse oma "maksevõimalustest" kasu saada. Pärast seda perioodi kaotate õiguse saada "maksevõimalusi" ja kõik summad tuleb kohe tasuda. Hilinenud intressi arvestatakse alates teie tellimuse kuupäevast EKP intressimääraga pluss 10 punkti ilma etteteatamiseta.

Kohaldatav õigus ja jurisdiktsioon

Käesolevad Üldised Tingimused ja AD TYRES INTERNATIONAL SLU ja Kliendi vahel sõlmitud leping on reguleeritud Andorra õiguse alusel.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU püüab siiski lahendada sõbralikku lahendust enne mis tahes õiguslikke meetmeid.