Otsing mõõtude järgi

Soeta väikekaubikurehvid (C-klass)

"C-klassi" rehvid on mõeldud kasutamiseks tarbesõidukitel registrimassiga alla 3,5 tonni. Tegemist on tavapärasest vastupidavamate rehvidega, mis võimaldavad raskemate koormate vedamist. Samuti iseloomustab neid tavarehvidest pikem läbisõiduressurs line/>

Miks kannavad mõned rehvid 2 koormusindeksit, näiteks: 215/65 R16C 109/107R?

Mõned tarbesõidukid on tagasillal kaksikratastega. Seda arvestades märgib esimene indeks suurimat lubatud koormust tavapaigalduse korral ja teine indeks märgib suurimat lubatud koormust rataste kaksikpaigalduse korral.

Millised kaubikurehvid oma kaubiku jaoks valida?

 • Continental ContiVanContact 100
 • Bridgestone Duravis R660
 • Pirelli Carrier
 • Michelin Agilis 51
 • Goodyear Efficientgrip Cargo
 • Hankook Vantra LT RA18
 • Yokohama BluEarth-Van RY55
 • GT-Radial Maxmiler EX
 • Landsail LSV88
 • Maxxis Vansmart MCV3+

Millised talverehvid valida oma kaubikule?

 • Hankook Winter RW06
 • Pirelli Carrier Winter
 • Bridgestone Blizzak W810
 • Goodyear Cargo Ultra Grip 2
 • Michelin Agilis 51 Snow-ICE
 • Nokian WR C3
 • GT-Radial Maxmiler WT2
 • Cooper Weathermaster VAN
 • Laufenn I-Fit Van LY-31
 • Mastersteel Winter VAN +
 • Nexen Winguard WT1
 • Delinte WD2

Millised kaubikurehvid valida aastaringseks kasutamiseks?

 • Goodyear Cargo Vector 2
 • Hankook Radial RA10
 • Continental VancoFourSeason
 • General Tire Eurovan A/S 365
 • Nokian Weatherproof C
 • Apollo Altrust All Season
 • Westlake SW613
 • Nankang AW-8 All Season VAN

Kõige nõutavamad mõõdud:

Kui on aeg vahetada sõiduki rehve, küsib kõik: kuidas teha õige valik? Muidugi, võite valida ükskõik millise rehvi, kui mõõtmed on õiged. Siiski on oluline arvestada asjakohaste kriteeriumidega, nagu teie sõiduharjumused, et osta uus kaubiku rehv, mis tagab turvalise sõidu. Avastage selles juhendis kõik, mida peate teadma kaubikute rehvide teemal.

Millal peaksite vahetama oma kaubiku rattad?

Enamikul juhtudel otsustatakse kaubiku rehvid vahetada siis, kui need on kulunud nii, et sõiduk muutub kasutuskõlbmatuks. Rehvide seisukord mõjutab otse sõiduki jõudlust. Kui teie rattad on halvas seisukorras, on näiteks raske tõhusalt pidurdada. Seega, välja arvatud ootamatud rikked nagu rehvipurunemine, on kulumine piisav põhjus asendamiseks. Seetõttu on oluline regulaarselt kontrollida sõiduki rataste kulumist.

Selleks, et teada saada, kas teie rehvid on kulunud või mitte, peate kontrollima kulumisnäitajaid, mis asuvad rullikihi keskel. Kui kumm jõuab kulumisnäitajate tasemele, tähendab see, et rehvid tuleb kohe vahetada. Pange tähele, et hetkest, kui teie kaubiku kummide muster on väiksem kui 1,6 mm, peetakse neid ebaseaduslikuks. See reegel kehtib kõigis Euroopa riikides.

Kuid kummikulumine pole ainus. Rehvi tuleb vahetada ka siis, kui see näitab lõhenemise märke otstes või külgedel. Kulunud ratas on kergesti märgatav. Selleks on vaja ainult natuke tähelepanu.

Mis on kriteeriumid parimate kaubiku rehvide valimiseks?

Enne uute rehvide ostmist peate teadma sõiduki looja soovitatud mõõtmeid. Kui te neid ei tea, vaadake sõiduki kasutusjuhendit. Kui teil pole juurdepääsu juhendile, saate kontrollida oma auto rataste mõõtmeid ukseraami sees, juhi poolel. Kuid see ei piisa parimate seadmete valimiseks teie sõidukile. Siin on mõned põhikriteeriumid, mida peate arvestama.

Mis hooajaks soovite oma rehve osta?

Kas olete kunagi mõelnud, miks on olemas talve-, suve- või 4 hooaja rehve? Teadke, et ilmastikutingimused on sõiduki rehvide valimisel määrav tegur. Kuumus, lumi või vihm mõjutavad teie rattaid ja teie sõidumugavust erinevalt.

Kui sõidate oma kaubikuga aastaringselt, valige kõikide ilmastikutingimuste seadmed. Talve- ja suverehvi hea kompromissina peetav 4 hooaja rehv on kavandatud nutikalt, et pakkuda head haardumist märjal, lumisel või jäisel pinnal. Seega on see aastaringselt kasutatav.

Selline rullikiht säästab teie aega ja ka raha. Tõepoolest, kõikide ilmastikutingimuste kummidega ei pea te enam oma autoteenindusse minema rehvide vahetamiseks uue hooaja lähenemisel, mis tähendab vähem kulusid.

Kuna need on mõeldud aastaringselt sõitmiseks, ei ole 4 hooaja rehvid talvel ega suvel praktilisemad. Nende jõudlus on seega keskmine, olenemata hooajast. Seetõttu on soovitatav valida talverehvid, kui teie kaubikut kasutatakse sageli lumise perioodi jooksul. Ideaalselt mõeldud sõitmiseks jäisel või lumisel teel, on lumerehvidel laiemad ja sügavamad sooned, mis soodustavad vee või lume kiiret eemaldamist. Talvel on selliste rehvide jõudlus parem kui 4 hooaja rehvi omad. Sama põhimõte kehtib ka suverehvide kohta sooja hooaja jooksul.

Arvestage oma sõiduharjumustega

Autojuhina on teil kindlasti oma sõiduharjumused. Kui inimesed, kes teevad pikki reise, kipuvad rohkem kiiresti sõitma, siis see ei kehti nende kohta, kes sageli linnas sõidavad. Esimesel juhul on kõige mõistlikum valida rattad, mis tagavad teie turvalisuse isegi siis, kui sõidate kiiresti. Linnas aga tuleks valida rehvid, millel on piisavalt kõva kumm ja mis suudavad tagada hädapidurduse, isegi märjal linnatänaval. Linnarattad peavad ka kohanema linnasõidu rütmiga ilma kiiresti kuluma. Peate neid elemente arvestama, kui küsite oma müüjalt nõu.

Sõiduki kaal: oluline tegur hea varustuse valimisel

See kriteerium on väga oluline transpordikaubiku juhtidele. Siin tuleb arvestada teie rehvi koormusindeksit. See näitaja näitab maksimaalset koormust, mida teie rattad suudavad taluda.

Kui teil on kergete tarbesõidukite hulka kuuluv sõiduk, nagu Ford Transit Connect, mille PTAC (maksimaalne lubatud täismass) on 2501 kg, võite valida rehvid, mille koormusindeks on võrdne 100-ga.

Suuremate kaubikute puhul tuleks valida rattad, millel on suurem koormusindeks.

Rehvide ostmine internetist: millised on eelised?

Rehvide ostmine internetist pakub teile mitmeid eeliseid. Esimene on rahaline. Rehvide ostmine internetist võimaldab teil nautida tavaliselt madalamat hinda kui füüsilistes kauplustes. Lisaks ei pea te internetist ostmisel minema müügikohta. Ükskõik millisest kohast ja mõne klõpsuga saate tellida oma tüüpi C rehvid Rehviliider.ee-st ja lasta need endale koju toimetada.

Teine suur eelis internetist ostmisel on seotud suure tootevalikuga, mis on kättesaadavad. Rehviliider.ee-s on üle 200 rehvimargi, alates kõige prestiižikamatest, nagu Hankook, kuni vähem tuntuteni. Nii suurt kataloogi ei saa pakkuda füüsiline kauplus ega garaaž.

Lisaks saate internetist rehvide ostmisel konsulteerida klientide arvustustega, mis iga tootega kaasas on, et paremini oma valikut suunata.

Kus paigaldada oma kaubiku rehvid?

Et paigaldada oma tüüpi C rehvid õigesti, minge spetsialiseeritud garaaži. Spetsialistid saavad hoolitseda iga teie rehvide vahetamise etapi eest ekspertidega.

Kui te ei saa minna remondikeskusesse, võite lasta garaažimeestel tulla teie koju. Selleks, et muuta sõidukijuhtide igapäevaelu lihtsamaks, pakuvad mõned garaažid koduse paigalduse teenuseid. Mõlemal juhul peate kulutama keskmiselt 15 kuni 30 eurot ratta kohta.

Kui teil on raske leida spetsialiseeritud garaaži, soovitame teil konsulteerida oma ostukaupluse partneritega. Kui ostate internetist, võib müügikoht võtta ühendust ühe oma partneriga kiireks ja soodsaks asendamiseks. Seda pakub teile Rehviliider.ee.

Kui ostate rehve meie poest, saate need saata ühte meie partnergaraaži. Professionaal (statsionaarne või mobiilne) võtab teiega ühendust kohe, kui tellimus saabub, et saaksite kokku leppida kohtumise. Saate kvaliteetset ja kiiret teenust.

Hooldusnõuanded rehvide säilitamiseks

Uute kaubiku rehvide säilitamiseks ja nende eluea pikendamiseks on oluline regulaarne hooldus.

Alustuseks hoolitsege õhurõhu regulaarse kontrollimise eest. Kõik alatäidetud või ületäidetud rehvid võivad põhjustada liiklusõnnetusi. See on ka tegur, mis vähendab teie rullide eluiga.

Kui täidate oma rehvi, soovitame kasutada suruõhu asemel lämmastikku. See gaas on eriline, kuna see talub paremini rehvide kuumenemist, mis vähendab oluliselt plahvatuse ohtu.

Kui soovite oma kaubikut pikka aega parkida, mõelge rehvidele langeva kaalu vähendamisele. Selleks tõstke oma sõiduk tõstukiga üles.

Et rehvide rikkeid võimalikult palju vähendada, tehke kontroll enne pikka reisi (kui te pole seda varem teinud). Kuigi rehvi standardne eluiga on 10 aastat, peate alustama regulaarsete kontrollidega pärast 5-aastast kasutamist.

Pidage meeles, et teie kaubiku rehvide valik ei sõltu ainult tootja soovitatud mõõtmetest. Kvaliteetsete rataste leidmine nõuab erinevate tegurite, nagu kaubiku PTAC, teie sõiduharjumused ja hooaeg, mil te kõige sagedamini sõidate, arvestamist. Seega, olenemata sellest, millist tüüpi rehve vajate oma kergetele tarbesõidukitele, võite usaldada Rehviliider.ee. Nii saate oma velgedele paigaldada odavamad ja kvaliteetsed rehvid.

LiveChat
Whatsapp Messenger