Tracmax

Tracmax X Privilo TX-2
165/70 R12 77T

Suverehvid
C C B 70 db
4.5/5 (135 hinnang)
Tükihind
62,09 
Laos
  • Tasuta kohaletoimetamine.  Andmed
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Tracmax
Mudel
X Privilo TX-2
Mõõdud
165/70 R12 77T Muuda
Aastaaeg
Suverehvid
Euroopa Hinnang
C C B 70 db
Klientide tagasiside
135 hinnang
Rehvi tüüp
Autorehvid
EAN
6956647619683
HSN
TX2R1204
Kirjeldus

Tracmax X-Privilo TX2 on soodne turismirehv sõiduautodele, mis keskendub energiatõhususele, vastupidavusele ja ohutusele. See on mõeldud juhtidele, kes otsivad igapäevaseks kasutuseks usaldusväärset lahendust, hoides samal ajal kasutuskulud kontrolli all.

Selle spetsiaalne kummisegu on välja töötatud veeretakistuse vähendamiseks, aidates seeläbi vähendada kütusekulu ja sellega seotud heitmeid. Selline konstruktsioon aitab ka pikendada rehvi kasutusiga, tagades hea läbisõidu ilma olulistes omadustes järeleandmisi tegemata.

X-Privilo TX2 pakub lisaks tõhusat pidurdamist ja stabiilset teelpüsivust, tagades kindlustunde nii kuival kui märjal teel. Tasakaal jõudluse, pikaealisuse ja energiasäästlikkuse vahel teeb sellest rehvi, mis sobib juhtidele, kes pööravad tähelepanu nii eelarvele kui ka keskkonnamõjule.

Kolm peamist asümmeetrilist soont
Kolm peamist asümmeetrilist soont

Selle rehvi kolm peamist asümmeetrilist soont tagavad hea veesõiduvastase jõudluse.

Vähendatud veeremismüra
Vähendatud veeremismüra

Vähendatud veeremismüra ja parem haardumine märjal pinnal.

Parandatud stabiilsus
Parandatud stabiilsus

Parem stabiilsus, juhitavus ja jõudlus kõrgel kiirusel otseteedel.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Hinnang
135 kliendi kommentaari
4.5 tärn(i) 5-st
Kütusekulu
3.5/5
Niiske teekate
4/5
Kuiv teekate
4.5/5
Mugavus
4.5/5
Kvaliteet/hind
5/5
Stabiilsus
4.5/5
Müratase
4/5
Eluiga
4/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Patanasse
4/5

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe, usaldusväärne.

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Smart w450 - Läbisõit km: 1000 km
Arvustus postitatud 17.02.26 autorilt Patanasse pärast ostukogemust 18.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 17.02.26 autorilt Patanasse pärast ostukogemust 18.01.26 - Vaata originaali (itaalia) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Didier
4/5

Head rehvid väga mõistliku hinnaga.

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Peugeot expert - Läbisõit km: 18000 km
Arvustus postitatud 15.02.26 autorilt Didier pärast ostukogemust 16.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 15.02.26 autorilt Didier pärast ostukogemust 16.01.26 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Armelle
4/5

Väga head rehvid, suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Täiuslik.

Tee profiil: Linn - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Renault twingo 3
Arvustus postitatud 14.02.26 autorilt Armelle pärast ostukogemust 15.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 14.02.26 autorilt Armelle pärast ostukogemust 15.01.26 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Troll-up
5/5

Võrratu hinna ja kvaliteedi suhe. Soovitan!

Arvustus postitatud 14.02.26 autorilt Troll-up pärast ostukogemust 10.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 14.02.26 autorilt Troll-up pärast ostukogemust 10.01.26 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Ei
Arvustus autorilt Peter
5/5

Tarnitud ideaalselt, kuigi see võtab siiski veidi aega. Ja enne rehvide paigaldamist pange vahele väikesed klotsid/vahetükid, et servad läheksid jälle veidi rohkem väljapoole. Minu arvates väga head rehvid täiesti vastuvõetava hinnaga***

Arvustus postitatud 11.02.26 autorilt Peter pärast ostukogemust 12.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 11.02.26 autorilt Peter pärast ostukogemust 12.01.26 - Vaata originaali (hollandi) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Ei
Arvustus autorilt Marco
5/5

Olen tehtud ostuga rahul. Rehvid käituvad väga hästi nii kuival kui ka märjal teel. Ainus asi: veebisait ei teavita, et saadetis on sihtkohta kohale toimetatud. Kui helistasin rehvitöökotta, vastati mulle, et rehvid olid juba paar päeva tagasi kohale jõudnud.

Arvustus postitatud 09.02.26 autorilt Marco pärast ostukogemust 09.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 09.02.26 autorilt Marco pärast ostukogemust 09.01.26 - Vaata originaali (itaalia) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Ei
Arvustus autorilt silvio
4/5

Panen need lihtsalt alla ja siis ütlen, mida ma neist rehvidest arvan. Seni olen iga kord rahul, kui ostan Central Pneu’st.

Tee profiil: Linn - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: kia
Arvustus postitatud 06.02.26 autorilt silvio pärast ostukogemust 30.01.26 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 06.02.26 autorilt silvio pärast ostukogemust 30.01.26 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Gvs
4/5

Sobivad minu kasutuseks

Tee profiil: Linn - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Clio - Läbisõit km: 100 km
Arvustus postitatud 28.01.26 autorilt Gvs pärast ostukogemust 29.12.25 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 28.01.26 autorilt Gvs pärast ostukogemust 29.12.25 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Ani
4/5

Ausalt öeldes on need selle hinna kohta üsna head; olen rahul.

Sõidustiil: Sportlik - Sõiduk: Fiat dooblo
Arvustus postitatud 24.01.26 autorilt Ani pärast ostukogemust 25.12.25 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 24.01.26 autorilt Ani pärast ostukogemust 25.12.25 - Vaata originaali (hispaania) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Arvustus autorilt Andrea
4/5

Head rehvid

Tee profiil: Maantee - Sõidustiil: Tavaline - Sõiduk: Lupo
Arvustus postitatud 18.01.26 autorilt Andrea pärast ostukogemust 19.12.25 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 18.01.26 autorilt Andrea pärast ostukogemust 19.12.25 - Vaata originaali (itaalia) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Turvalisuse ressursid ja tooted
Ressurssid, mis on pühendatud turvalisusele ja toodetele.
Dokumentatsioon
Turvalisuse ressursid ja tooted
Tootja kontaktandmed
Vastutav isik
Toodete turva pildid
Toote dokumendid
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat