Filtreeri
Wanli

Wanli SP026

Kategooria :
Sõiduauto suvi
1 hinnang
Profiil
SP026
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Sõiduauto suvi
Klientide tagasiside
1 hinnang
Alates
69,29 
Laos
2 suurust saadaval
Vali rehvi suurus
Vali rehvi suurus
1
Läbimõõt
"
2
Laius
3
Kõrgus
Valige läbimõõt:
16"
Valige laius:
165
195
Valige kõrgus:
50
55
VÕI
Kontrollige rehvide sobivust oma sõidukiga
Vali sõiduk
Vali sõiduk
Valige oma sõiduk
Tasuta kohaletoimetamine.  Andmed
Turvaline tehing
Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Profiil
SP026
Mõõdud
2 mõõdud
Kategooria
Sõiduauto suvi
Klientide tagasiside
1 hinnang
Mõõdud
Kirjeldus

Wanli SP026 kõikide aastaaegade rehv

Wanli SP026 on suure jõudlusega kõikide aastaaegade rehv, mis on mõeldud sedaanidele, kupeedele, mahtuniversaalidele ja crossoveritele. See on loodud pakkuma madalat veeretakistust ja usaldusväärset haarduvust kogu aasta vältel. Rehv on varustatud nelja laia ümbermõõdulise soontega, mis tõhusalt juhivad vett eemale, vähendades vesiliu ohtu ja tagades mugava sõidukogemuse. Lisaks on SP026 loodud pakkuma täpset juhitavust ja lühemaid pidurdusteekondi.

  • Sobib kupeedele, sedaanidele, mahtuniversaalidele ja CUV-dele
  • Ümbermõõdulised sooned aitavad vett eemale juhtida, et vältida vesiliugu
  • Kõikide aastaaegade turvisemuster tagab haarduvuse ja jõudluse kogu aasta vältel
  • Parandatud haarduvus lisalamellidega lühemate pidurdusteekondade jaoks
  • Optimeeritud disain, et vähendada teekatte müra ja vibratsioone vaikse ja mugava sõidu jaoks
Hinnang
1 kliendi kommentaar
4 tärn(i) 5-st
Kütusekulu
4/5
Niiske teekate
4/5
Kuiv teekate
4/5
Mugavus
4/5
Kvaliteet/hind
4/5
Stabiilsus
4/5
Müratase
4/5
Eluiga
4/5
Kasutajate tagasiside

Selle toote hindamiseks peate olema eelnevalt tellimuse esitanud. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrolliprotseduuri. Arvamused on järjestatud ainult kronoloogilises järjekorras.


Arvustus autorilt Guerdoux ju
4/5

Täiuslik

Tee profiil: Linn - Sõidustiil: Ökonoomne - Sõiduk: Ligier
Arvustus postitatud 10.10.24 autorilt Guerdoux ju pärast ostukogemust 09.09.24 Tõlgitud arvustus, mis on postitatud 10.10.24 autorilt Guerdoux ju pärast ostukogemust 09.09.24 - Vaata originaali (prantsuse) vaata tõlgitud versiooni (eesti)
Kas te ostaksite veelkord samad rehvid? Jah
Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat