Pirelli

Pirelli Scorpion Trail III
140/80 R17 69V Rear

Kategooria :
Trail
B B B 71 db
Tükihind
177,69 
Laos
  • Turvaline tehing
  • Üle 150 paigalduspartneri
Omadused
Tootja
Pirelli
Mudel
Scorpion Trail III
Mõõdud
140/80 R17 69V Muuda
Eripära
Rear
Kategooria
Trail
Euroopa Hinnang
B B B 71 db
EAN
8019227425567
HSN
4255600
Kirjeldus

Pirelli Scorpion Trail 3
Pirelli Scorpion Trail 3 rehvimudel esindab uusimat põlvkonda seiklus- ja crossover-mootorrataste rehve, pakkudes väljapaistvat sportlikku käitumist. See on loodud kasutamiseks laias valikus tingimustes, alates käänulistest teedest kuni kruusateedeni, kombineerides erakordset jõudlust ja juhitavust, eriti neile, kes otsivad põnevust.

Põhiomadused:

  • SCORPION™ TRAIL II sportlik areng
  • Silmapaistev jõudlus ja juhitavus
  • Haarduvus märjal teel võrreldav sport-touring rehvidega
  • Kaksikomposiit ja täielik ränidioksiidi sisaldus tagumiste radiaalsete suuruste puhul
  • Uued komposiidid ja turvisemuster parema haarduvuse ja stabiilsuse tagamiseks

Komposiit:
Uued täieliku ränidioksiidi baasil komposiidid ees ja taga parandavad jõudlust nii kuival kui märjal teel. Tagumised suurused on kaksikomposiidiga, kus õlgadel on pehmem riba tänu erinevatele plastifikaatorvaikudele, mis parandab haarduvust kurvides. Eesmine komposiit on sarnane tagumise keskosaga, pakkudes suurt stabiilsust ja kulumiskindlust.

Struktuur:
Kõrge jäikusega struktuur, mis toetab profiili ja tagab sportliku juhitavuse, on otseselt tuletatud superSport ja Sport-touring kogemustest. Struktuuri nööridel on suurem lineaarne tihedus ja suurenenud jäikus, mis suurendab külgsuunalist tõukejõudu parema trajektooritäpsuse ja stabiilsuse saavutamiseks kallutamise ajal. Lisaks tagab see, et algne jõudlus säilib kogu rehvi eluea jooksul.

Turvisemuster:
Turvisemuster on Scorpion Trail II edasiarendus ja täiustus, pakkudes paremat kontrolli ja suuremat stabiilsust. Asümmeetriliste soonte ümberpaigutamine suurendab selle tõhusust ja kontaktpinna tugevust, et saavutada paremad jõudlused suurel kiirusel, säilitades samal ajal maastikusuutlikkuse määrdunud teedel.

Profiilid:
Otseselt tuletatud Sport-touring'ist mitme raadiusega lähenemisega, suurendavad profiilid sportlikku tunnetust progressiivse ja enesekindla käitumisega tänu ümarale profiilile ja üldise laiuse suurenemisele.

KKK: Rehvide allapanek

Kaks kohaletoimetamise võimalust on teie käsutuses tellimuse esitamisel:

Kohaletoimetamine teie valitud aadressile: saate oma rehvid tuua ühte meie partnerkeskustest, et teostada paigaldusteenust.

Kohaletoimetamine paigaldusjaama: partner võtab teiega ühendust teie tellimuse kättesaamisel, et kokku leppida kohtumine ja teostada paigaldusteenust.

Partnerite hinnad on märgitud tellimuse esitamise ajal. Nii saate valida kõige soodsama ja mugavama võimaluse.

Meie partnerid
Tarnekulud on kahe rehvi ostu puhul tasuta ja mootorrattarehvide puhul alati tasuta.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Meie makseviisid
Oma tellimuse eest saate tasuda järgmiste maksevahenditega:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
Meil ei ole selle toote kohta veel ülevaateid kogutud.
Juhtumi toetus

Lahtiolekuajad: E–R 10–18

Soovite teavet meie veebisaidi või toodete kohta? Meie müügimeeskond annab teile teavet esmaspäevast reedeni kella 10:00 kuni 18:00.

Andmekaitse

Teie isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline.

Me väärtustame väga kogu teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust, mida te meiega jagate.
Ühe oma peamise prioriteedina oleme rakendanud rangeid meetmeid teie andmete kaitsmiseks.
Seetõttu kutsume teid tutvuma meie üksikasjaliku privaatsuspoliitikaga, kust leiate kogu teabe oma isikuandmete kogumise, kasutamise ja kaitsmise kohta.

Oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie andmete kõige hoolikamale käitlemisele.

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.