Otsing mõõtude järgi
Rehvid Antares auto

Rehv Antares

Nimi Antares on laenatud meie galaktika punaselt hiidtähelt, mis asub Skorpioni tähtkujus, sest selle kaubamärgi rehvid sarnanevad skorpioniga oma erakordse kulumiskindluse, suurepärase pinnaga kohanemise ja muude omaduste poolest.

Antares võrdub vallutushimu ja jätkusuutlikkusega.

Antares võtab kokku kogu kaubamärgi filosoofia, milleks on sammuda edasi julgelt ja kartmatult. Aastatepikkuste teadusuuringute ja tehnoloogilise arengu tulemusel on Antarese rehvid saavutanud oma kõrgeima kohanemisvõime ning ülemvõimu tänu oma püsivatele ja usaldusväärsetele jõudlusnäitajatele. Antares, olles suhteliselt uus tegija rehvitööstuses, esindab tulevikku ja näitab üles suurt elujõudu. Antarese kaasasündinud eelisteks on kvaliteetne tehnoloogia ja turvisemustri innovaatiline kontseptsioon.

Et luua maailmas uus innovaatilisel tehnoloogial põhinev rehvimudel, on Antaresel hästitoimiv teadus- ja arenduskeskus, mida juhib professionaalne meeskond, kes töötab pidevalt oma tehnoloogilise innovatsioonivõime suurendamise ja toodete täiustamise nimel, et nende rehvid peaksid paremini vastu kulumisele, oleksid turvalisemad ja mugavamad ning et teenida sõidukiomanike usaldus kogu maailmas... Antarese rehvid on juba leidnud oma koha kõrg- ja keskklassi sõidukite maastikurehvide, ülisuure jõudlusega rehvide, talverehvide ja torkekindlate rehvide turul.

Enimmüüdud profiilid

Autorehvid

Universaal

Rehvid 4x4 / SUV

Rehvid kaubik / furgoon

LiveChat
Whatsapp Messenger