Rehv Aplus

Aplus rehvid on toodetud Hiina tootja ShanDong Haohua Tire Co poolt. Tehas rajati 2011. aastal ning see laiub märkimisväärselt suurel pindaalal suurusega 380 000 m2. Tehas on kaasaegne ja keskkonnasõbralik. Vastupidavate ja tõhusate rehvide tootmiseks on Haohua seadnud sisse kaasaegse tehnikaga sisustatud arenduskeskuse. Aplus on ligikaudu 4000 töötajaga ettevõte ja selle kaubamärgi tooteid turustatakse üle maailma. Edu on saavutatud tänu rehvide heale kvaliteedile ja konkurentsivõimelisele müügihinnale.

Rehvid Aplus auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Aplus

Sirvige meie laia valikut Aplus mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.