Rehv Apollo

Apollo on India ettevõte, mis tegeleb rehvide tootmisega alates 1972. aastast. Viimastel aastatel on Apollo oluliselt laienenud, näiteks tänu kaubamärgi Vredestein ostule, mis asetas ta maailma rehvitootjate edetabelis 15. kohale. India rehvitootjal on mitmeid tehaseid Indias, Lõuna-Aafrikas, Zimbabwes ja Hollandis.

Alates 2010. aastast kasutatakse Indias kokkupandavatel Volkswagen Polodel Apollo originaalrehve. Tänu suurele müügiedule on Apollo järk-järgult Euroopa turgu vallutamas ja ekspordib üle 118 riiki maailmas, Apollo annab tööd ligi 16 000 inimesele.

Apollo toodab rehve sõiduautodele, bussidele, väikestele ja keskmistele kaubikutele, raskeveokitele ja jalgratastele. Apollo tegutseb ka taastatud rehvide turul.

Rehvid Apollo auto

Enimmüüdud profiilid

Kõik profiilid Apollo

Sirvige meie laia valikut Apollo mudeleid ja leidke see, mis vastab teie vajadustele ideaalselt. Nautige parimaid hindu kogu meie valikus!

4x4 / SUV

Kaubik / furgoon

Jätkake sirvimist ilma nõusolekuta >
Teave küpsiste ja muude jälgijate kohta
Rehviliider.ee (AD TYRES) ja tema partnerid (Google, Hotjar, Microsoft) kasutavad küpsiseid ja muid jälgijaid (Web Storage) saidi nõuetekohase töötamise tagamiseks, saidil navigeerimise lihtsustamiseks, statistiliste mõõtmiste tegemiseks ja reklaamikampaaniate isikupärastamiseks. Küpsised ja muud jälgijad salvestatakse teie seadmesse ja võivad sisaldada isikuandmeid. Me ei paiguta ühtegi küpsist ega muud jälgijat teie seadmesse ilma teie vaba ja teadliku nõusolekuta, v.a need, mis on vajalikud saidi nõuetekohaseks töötamiseks. Me säilitame teie valiku 6 kuuks. Te võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, minnes küpsiste ja muude jälgijate lehele. Te saate saidi kasutamist jätkata ilma andmata nõusolekut küpsiste ja muude jälgijate teie seadmesse paigutamiseks. Keeldumine ei takista juurdepääsu teenustele AD TYRES. Lisateabe saamiseks vaadake küpsiste ja muude jälgijate lehte.
Küpsiste isikupärastamine
LiveChat
Tekkis viga. Palun proovige uuesti või võtke meiega ühendust, kui viga ei leia lahendust.